Antalya Çıkışlı Abant Gölcük Yedigöller Safranbolu Amasra Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 YEDİGÖLLER - ABANT 

 GÖLCÜK TABİAT PARKI 

 SAFRANBOLU - AMASRA 

RÜYA GİBİ BİR BATI KARADENİZ TURU

Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl

Bir Doğa Harikası

 YEDİGÖLLER 

Köknar, Çam, Meşe, Kayın, Gürgen, Kestane, Yabani Meyve Ağaçlarıyla Dolu Zengin Bitki Örtüsüyle Her Mevsim Güzel

 ABANT GÖLÜ 

Kartpostal Güzelliğindeki

 GÖLCÜK TABİAT PARKI 

UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ

 TARİHİ SAFRANBOLU 

Tarihi Eski Safranbolu’da Konaklama Ayrıcalığıyla

 KADIOĞLU ŞEHZADE KONAKLARI 

Türkiye’nin İlk Turizm Beldesi Olma Özelliği Taşıyan

 AMASRA / BARTIN 

Cuma Gidiş - Pazar Dönüş

- TARİHLER -

10 Aralık Cuma - 12 Aralık Pazar
17 Aralık Cuma - 19 Aralık Pazar
24 Aralık Cuma - 26 Aralık Pazar
31 Aralık Cuma - 02 Ocak Pazar

 2 Gece / 2 Gün - 1 Gece Konaklamalı 

Kişi Başı  600₺  'den başlayan fiyatarla

 Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı 

Bu program size uymadıysa diğer programı incelemek için Tıklayınız...

Yedigöllere hava şartları uygun olduğu takdirde gidilecektir.

 

Tur Programı

1. Gün:

Tur günü akşamı önceden belirlenen saat ve duraklardan sizleri alarak turumuza gece yolculuğıyla başlıyoruz.

Cuma akşamı - Alanya : 21:00  Antalya : 23:00 Manavgat : 22:00 Serik : 22:30

Duraklar ve hareket saatlerini program detaylarından öğrenebilirsiniz.

2. Gün:

Vereceğimiz molalarla birlikte afyon üzeri boluya varıyoruz alacağımız kahvaltının ardından gezimize başlıyoruz. İlk durağımız bizleri bekleyen minibüslerle doğa harikası YEDİGÖLLER olacaktır. Doğanın kalbinde bol oksijenli yürüyüşler, masalsı güzellikte fotoğraf kareleri, patika yollardan geçerek ulaşacağınız şelaleler, birbirinden güzel 7 adet göl, gülen kayalar, pisagor ağacı, büyüleyici manzaraların tadına varacağınız seyir terasları,  yüzlerce ağaç ve bitki türünü yakından tanıma şansı ,yabani hayvanlar ve doğaya dair bir sürü şey olacaktır. Fotoğraflarımızı çekip anılarımıza ekledikten sonra Bolu il sınırında bulunan her mevsimde ayrı bir güzelliğe sahip doga harikası tertemiz yayla havasında soluklanabileceğiniz Bolu'nun cennet köşesi ABANT'a varıyoruz. Abant'ta göl kenarında gezebilir fotoğraflarınızı çekebilir ve göl kenarına kurulu tezgahlardan köy ürünlerinden alabilirsiniz.Buradaki serbest zamanımızın ardından Lisinya Tur farkıyla başka bir güzellikteki GÖLCÜK TABİAT PARKI'na hareket ediyoruz. GÖLCÜK TABİAT PARKI'nda muhteşem bir doga yürüyüşüyle fotoğraflarımızı çekebilir ve anılarınıza ekleyebilirsiniz. Sizlere verilen saatin ardından konaklamak üzere Eski Safranbolu'da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Dileyenler akşam yemeğinden sonra Safranbolu şehir merkezinde gezebilir.
(Otelde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı ücrete dahildir.)

Kadıoğlu Şehzade Konakları

3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk gezi noktamız HIDIRLIK TEPESİ. Buradaki serbest zamanın ardından UNESCO tarafından koruma altına alınan tarihi Safranbolu ile gezimize başlıyoruz. Otelimizden yürüyerek Hıdırlık Tepesi'ne çıkıp ESKİ SAFRANBOLU'yu, HÜKÜMET KONAĞI'nı, SAAT KULESİ'ni, KAYMAKAM EVİ'ni çaylarımızı yudumlayarak seyre dalıyoruz. Daha sonra ESKİ ÇARŞI'ya geçiyor, CİNCİ HAN ve HAMAM'ı, KAYMAKAM KONAĞIKÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, ve avlusundaki GÜNEŞ SAATİ, Demirciler ve Bakırcılar Çarşısı'nı gezip lokum imalatını görüp meşhur Safranbolu lokumlarımızı aldıktan sonra sizlere serbest zaman veriyoruz. Muhteşem Safranbolu Sokaklarında tarihte yolculuk yapacaksınız. Verilen saatte sizlerlerle buluştuktan sonra KRİSTAL TERAS Safranbolu ince kaya kanyonu üzerinde koca bir dağın tepesinde kurulmuş seyir alanında adrenalin dolu bir keyif yaşayacaksınız.Burada dileyen misafirlerimiz Kanyon üzerinde kurulu olan Zipline aktivitesi yapabilirler. SAFRANBOLU TOKATLI KANYONU çok bilinmese de dünyanın sayılı kanyonlarındandır. Safranbolu Tokatlı Kanyonunun önemli bir özelliği doğal yaşamın korunması. Safranbolu Tokatlı Kanyon parkurlarında karşınıza sincap, kaz ve atlar çıkabiliyor. Safranbolu Tokatlı Kanyon girişinin paralı olması Tokatlı Kanyonunun daha bir korunaklı olmasını sağlıyor. Safranbolu gezimizin ardından cennet köşesi Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde aşıklar yolu olarak bilinen yeşilin muhteşem tonları arasında fotoğraflarımızı çektikten sonra  bakacık tepesinde rehberimizin anlatımıyla Karadeniz'in incisi Amasra'yı seyre dalacağız. Fatih Sultan Mehmet'in yaverine söylediği "LALA LALA ÇEŞMİ CİHAN BUMU OLA" sözleri ve Amasra'ya olan hayranlığını Lisinya Tur'un profesyonel kokartlı rehberinden dinleyip şehre doğru hareket ediyoruz. Burada öğlen yemeği için restaurantımıza geçiyoruz. Nefis manzara eşliğinde meşhur Amasra salatası ve mevsimine göre balık menümüzden alabiliyoruz. Amasra'nın meşhur çarşısı çekiciler çarşısında serbest zamanın ardından Karadeniz'de ufak bir tekne turuna çıkabiliriz.  Sizlere verilen serbest zamanın ardından akşam saatlerinde dönüş yoluna geçiyoruz gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz ve sizleri alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

 

 

 

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Aksu : 20:30
Meydan PTT : 20:40
Mevlana BP : 20:45
Mark Antalya : 20:50
100. Yıl Samanyolu Pastanesi : 20:55
İl Sağlık : 21:00
5M Migros : 21:00
Adliye önü : 21:05
Çallı Kavşağı : 21:10 
Özdilek : 21:20
Kepez Belediyesi : 21:15

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi Karşısı : 19:55
Genpa Kavşağı : 19:50
Sanayi Kavşağı : 19:50

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı : 19:35
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi : 19:30
İmam Hatip Kavşağı : 19:25

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum : 18:20
25 Metrelik Yol Üzeri : 18:25
Otogar Kavşağı : 18:30
Konaklı Işıklar : 18:40
Avsallar Işıklar : 18:55

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • Seyahat sigortası
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Tur boyunca araç içi ikramlar
 • 1 gece otel konaklaması
 • Otelde alınan kahvaltı ve akşam yemekleri
 • Abant milli park giriş ücreti
 • Gölcük giriş ücreti 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün serpme köy kahvaltısı
 • Kişisel harcamalar
 • Yedigöller minibüs ücreti
 • Yedigöller giriş ve minibüs ücreti - 50₺

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
10.12.2021600,00 TL700,00 TL 600,00 TL0 - 5 Yaş 250,00 TL
6 - 11 Yaş 500,00 TL
0 - 6 Yaş 500,00 TL
Taksitler »
17.12.2021600,00 TL700,00 TL 600,00 TL0 - 5 Yaş 250,00 TL
6 - 11 Yaş 500,00 TL
0 - 6 Yaş 500,00 TL
Taksitler »
24.12.2021600,00 TL700,00 TL 600,00 TL0 - 5 Yaş 250,00 TL
6 - 11 Yaş 500,00 TL
0 - 6 Yaş 500,00 TL
Taksitler »
31.12.2021600,00 TL700,00 TL 600,00 TL0 - 5 Yaş 250,00 TL
6 - 11 Yaş 500,00 TL
0 - 6 Yaş 500,00 TL
Taksitler »

Yorumlar


Antalya Çıkışlı Abant Gölcük Yedigöller Safranbolu Amasra Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya-Serik-Manavgat-Alanya
Tur Hareket Tarihleri: 10, 17, 24, 31 Aralık

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.