ABANT KARTALKAYA KARTEPE ULUDAĞ VE TERMAL HOTEL TURU 4' LÜ KAR VE TERMAL KEYFİ
Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ ve termal otel turu ekonomik fiyatlarla, Lisinya Tur'da. Kış tatili dendiğinde akla ilk gelen aktivitelerden olan eğlence ve bol sporlu Kayak Turları için en iyi bölgeleri sizler için araştırdık ve ulaşım dahil olarak hizmetinize sunuyoruz. En bilindik kayak merkezleri, en ekonomik kayak merkezleri macera dolu Türkiye'deki kayak bölgeleri bu yazımızda. Sizde şayet kış tatili önerileri arayanlardansanız yazımızı kaçırmayın ardında da kayak takımlarınızı hazırlamaya başlayın.

TÜRKİYE’DE KIŞIN NEREDE TATİL YAPILIR?
Türkiye’de kışın nerede tatil yapılır? Türkiye’de halihazırda pekçok kayak merkezi var Lisinya Tur olarak biz bu bölgelerin hemen hepsine turlar düzenlemekteyiz. Ancak bu yazımızda Abant Gölü, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kartepe Kayak Merkezi ve Uludağ Kayak Merkezi’nde kayak ve karın tadını çıkarabileceğiniz, kar üzerinde sucuk ekmek yahut köfte ekmek tadabileceğiniz, bunun yanı sıra günün sonunda termal otelin sıcak sularında yorgunluğunuzu atabileceğiniz görkemli bir tur paketiyle sizlere kış tatilinizi nasıl elverişli değerlendirebileceğinizi anlatacağız.

EN POPÜLER KAYAK MERKEZLERİ
Türkiye’nin en çok tercih edilen kayak merkezleri’ni sizler için araştırdık. Hiç kuşkusuz kış tatilinin en neşeli aktivitesidir kayak. Kaymayı sevenler için farklı bir tutkudur kristalize ak pak karlar. Dört mevsimi farklı hoş olan ülkemizin kış turizmi kayak alternatifleri de hafife alınmayacak kadar çok. Hazırım diyorsanız buyurun ülkemizin en bilindik kayak merkezleri.

Bursa Uludağ Kayak Merkezi

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi

Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi

Isparta Davraz Kayak Merkezi

Kastamonu Ilgaz Kayak Merkezi

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi

Gümüşhane Zigana Kayak Merkezi

Samsun Ladik Akdağ Kayak Merkezi

Bolu Esentepe Kayak Merkezi

İzmir Bozdağ Kayak Merkezi

Aksaray Hasan Dağı Kayak Merkezi

Ankara Elmadağ Kayak Merkezi

Artvin Atabarı Kayak Merkezi

BU KIŞ NEREDE TATİL YAPILIR?
Türkiye’nin pekçok kayak merkezinde kış sezonunun açılmasıyla birlikte oteller konuklarını ağırlamaya başlarlar. Peki siz, bu kış kar ve kayak tatili yapmayı düşünüyor musunuz? Eğer bütçenizi sarsmayacak bir kayak bölgesinde, hoş bir kar tatili yapmayı dilerseniz, lisinyatur.com'daki kayak turlarına göz atabilirsiniz. Tavsiyemiz Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, 4'lü kar ve termal keyfi paketimiz tam size göre. Türkiye'nin en çok tercih edilen bu dört kış tatili bölgesinde hem kara doyacaksınız hemde stresten arınacaksınız.

4’LÜ KAR VE TERMAL KEYFİ
Türkiye’de kar tatili için gidilebilecek yerler arasında kış tatilinizi elverişli ve ekonomik olarak değerlendirebileceğiniz tur paketimizin adı 4’lü kar ve termal keyfi. Bu pakette Türkiye’nin en popüler kış tatili noktaları olan Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ’dahi kayak zevkini ister kızakla dilerseniz snowboardla yapabileceksiniz. Bunun beraberinde akşam termal otelde konaklama yapıp, termal sularında ve hamam, sauna, buhar banyolarında keyif yapıp dinlenebileceksiniz. Kış turizminin dolu dolu yaşandığı ülkemizde kayak yapmaya yeni başlayanlardan, profesyonellere kadar elverişli kayak pistleri ile düşlediğiniz bir tatilin kapıları aralıyoruz. Kayak tatiline çıkmak istiyorsunuz fakat hangi bölgelere gidip, hangi otelde konaklama yapacağınıza karar veremediyseniz sizler için konfor ve konsepti buluşturacak otellerde gün içerisinde kayak yapacak, yorgunluğunuzu atmak içerisinde masaj ve spa salonlarında rahatlayacaksınız.

Bu harika tura katılmak istiyorsanız tıklayın : ABANT - KARTALKAYA - KARTEPE - ULUDAĞ | LİSİNYA TUR lisinyatur.com