Antalya Çıkışlı Butik Karadeniz Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 BUTİK KARADENİZ TURU 

Konya - Kırıkkale - Çorum  - Samsun - Ordu - Giresun – Vakfıkebir - Trabzon - Sürmene - Uzungöl - Lustra Ve Karester Yaylaları - Rize - Çayeli – Ayder - Pokut ve Sal Yaylaları – Çamlıhemşin - Huser Yaylası - Trabzon

Boztepe, Zilkale, Palovit Şelalesi, Çeçeva Çay Bahçeleri, 

 FIRTINA DERESİNDE ZİPLANE 

 AYDER'DE TULUMLU HORON GECESİ 

 HEPSİ BU TURDA 

Bölgenin En İyi Otellerinde Konaklama

1 GECE TRABZON, 2 GECE AYDER KONAKLAMALI

BU TUR KAÇMAZ

  Otel'de Alınan Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil  

 HER ÇARŞAMBA ÇIKIŞLI 

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

4 GECE 5 GÜN SADECE 

 1150₺ 

   TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ  3 TAKSİT İMKANI   

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - KONYA - KIRIKKALE - ÇORUM - SAMSUN

Verilen saat ve noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak Karadeniz rüyası için birlikte gece yolculuğuyla birlikte turumuza başlıyoruz. Vereceğimiz molalarla birlikte Konya-Kırıkkale-Çorum üzeri Samsun'a varıyoruz. 

2. Gün: SAMSUN - ORDU - GİRESUN - VAKFIKEBİR

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından Samsun da ilk olarak : Samsun ilk adım anıtı, Bandırma Vapuru, Samsun Panorama 1919, Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, daha sonra Ordu'ya doğru hareket ediyoruz.  Ordu'da teleferik ile Boztepe'ye çıkıyoruz, muhteşem bir manzara eşliğinde Ordu'yu kuş bakışı izleme fırsatımız oluyor, bol bol fotoğraf çekiyoruz. Fındık alışverişimizi yaptıktan sonra Giresun üzeri konaklamak üzere Vakfıkebir'de bulunan otelimize geçiyoruz.

3. Gün: TRABZON - SÜRMENE - UZUNGÖL - LUSTRA VE KARESTER YAYLALARI - RİZE - ÇAYELİ - AYDER

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Trabzon merkeze doğru hareket ediyoruz
Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, Telkari Alışverişi, Sürmene bıçakçısı, Çay Fabrikası Ziyareti ve Çay Alışverişi, Uzungöl, uzungölde bizleri bekleyen minibüslerle (extra) olarak Lustra ve Karester Yaylalarına çıkıyoruz. uzungölü yukardan fotoğraflamak imkanımız oluyor. Rize Bezleri Alışverişi, Çayelinde bizleri bekleyen minibüslerimizle meşhur Çeçeva Haramtepe Çay Bahçelerine çıkıyoruz. Burada yöresel kıyafetler, makas ve sepetlerle çay bahçelerinde fotoğraf çekme imkanımız oluyor. Daha sonra konaklamak üzere Ayder bölgesinde bulunan otelimize geçiyoruz.

Hanedan Suite Hotel, Zafran Hotel, Huzur Konak Vb.

4. Gün: POKUT VE SAL YAYLALARI - ÇAMLIHEMŞİN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Çamlıhemşin fırtına deresinde Zipline yapıyoruz. Dileyen misafirlerimizle, minibüslerle (extra) olarak Yayla turumuza katılıyoruz. Zilkale, Palovit Şelalesi, Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Çinçiva Köyü, Sevdaluk dizisinin çekildiği Fırtına Deresi'nde bulunan taş köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Öğlen yemeğimizi yedikten sonra Daha sonra konaklamak üzere Ayder bölgesinde bulunan otelimize geçiyoruz.

Hanedan Suite Hotel, Zafran Hotel, Huzur Konak Vb.

5. Gün: HUSER YAYLASI - TRABZON - SAMSUN - ANTALYA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Gelintülü şelalesini görmeye gidiyoruz. Daha sonra Huser Yaylasına (Bulut Denizi) hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle, minibüslerle (extra) olarak Yayla turumuza katılıyoruz. Daha sonra güzel anılarla turumuzu tamamlayarak dönüş yoluna geçiyoruz. Sabah saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • 3 Gece otel konaklaması
 • Otellerde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Tur boyu öğlen yemekleri
 • Yaylalara çıkmak için kiralanan minibüs ücreti
 • Ören ve Müze Yerleri Giriş Ücreti
 • Pokut ve Sal Yaylası, Zilkale Palovit Şelalesi, Sevdaluk Köprüsü 60₺
 • Huser Yaylası 50₺
 • Lustra ve Karester yaylası = 30₺
 • Çeçeva Çay Bahçeleri = 25₺

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Kepez Belediyesi = 15:30
Çallı Kavşağı = 15:35
Özdilek = 15:40
İl Sağlık = 15:45
5M Migros = 15:50
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 15:55
Mark Antalya = 16:00
Mevlana BP = 16:05
Meydan PTT = 16:10
Pınarlı Aksu = 16:20

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Öğretmen Evi = 16:45
Genpa Kavşağı = 16:45
Sanayi Kavşağı = 16:50

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
Side Total Kavşağı = 17:20
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 17:25
İmam Hatip Kavşağı = 17:30

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 16:00
25 Metrelik Yol Üzeri = 16:05
Otogar Kavşağı = 16:10
Konaklı Işıklar = 16:25
Avsallar Işıklar = 16:40

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlar

Yorumlar


Antalya Çıkışlı Butik Karadeniz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya Serik Manavgat Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda lisinyatur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı lisinyatur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  lisinyatur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.