DAVRAZ TURU

Kış aylarının soğuğunda bizimle birlikte geçireceğiniz eğlenceli anlarla içinizi ısıtacağınız, Isparta’da bulunan kayak merkezinde gerçekleştireceğimiz Davraz Turu, kış aylarının en çok tercih edilen turlarından birisidir. Davraz Turu, Türkiye’nin en gözde kayak merkezi olmasının yanı sıra Avrupa, Rusya, Ukrayna ve birçok ülke vatandaşlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ TURU

Davraz Kayak Merkezi, Kulovası Yaylasında Davraz Dağı’nın kuzey yamacında yer almaktadır ve ayrıca Isparta Şehir Merkezi’ne sadece 26 km. uzaklıkta olmasıyla ulaşımda kolaylıkla sağlanmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için “Davraz Kayak Merkezi” hem modern ve gelişmiş pistleri ve uygun coğrafi yapısıyla hem de yeni düzenlenen günübirlik kullanım alanlarıyla hızla gelişmektedir. Bu sayede “Davraz Kayak Merkezi Turu” sizlere eşsiz bir kayak deneyimi sunmaktadır. Turumuzda siz değerli misafirlerimizle turumuzun en renkli anlarını yaşıyor, unutulmayacak bir gün geçiriyoruz.

ANTALYA ÇIKIŞLI DAVRAZ TURU

Antalya çıkışlı gerçekleşen Davraz Turumuz için dilerseniz sizlere aynı zamanda Alanya, Manavgat ve Serik ilçelerimizden ulaşım sağlayarak kolaylık sunuyoruz.

GÜNÜBİRLİK DAVRAZ TURU

Günübirlik Davraz Turu, kış aylarının neredeyse her günü yapılan nadir turlarından olmasının yanı sıra misafirlerimizin kış aylarında yapabileceği en güzel aktiviteleri barındırması açısından unutulmayacak bir deneyim sunma imkanıyla en çok tercih edilen turlardan birisi olmasını sağlamıştır.

DAVRAZ TURU PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimizi daha önce belirttiğiniz Alanya, Manavgat, Serik ve Antalya’daki noktalarınızdan alarak sabah erken saatlerde Davraz Kayak Merkezi Turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Antalya’dan hareket ettikten sonra aracımızda simit-çay ikramımızla birlikte kahvaltımızı yapıyoruz. Antalya’dan çıktıktan yaklaşık 45 dakika sonra misafirlerimizle Karacaören Barajı’nda bulunan Gölbaşı Restoran’da çay kahve molamızı veriyoruz ayrıca dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kahvaltılarını buradan alabiliyorlar. Molamızdan sonra Antalya çıkışlı Davraz turumuzda kayak merkezimize doğru yola çıkıyoruz ve yaklaşık bir buçuk saat sonra Davraz Kayak Merkezi’ne ulaşıyoruz. Kayak merkezime ulaştıktan sonra eğlencemiz başlıyor. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Skipass kartı edinerek telesiyejleri kullanabilir, ayrıca yine kızak ya da kayak takımı kiralayabilir. Sizlere verilen serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi (Sucuk veya köfte ekmek+ ayran) ekstra olarak alıyoruz. Öğle yemeğimizden sonra yine misafirlerimizin geçireceği serbest zamanın ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Gün boyu siz değerli misafirlerimizle birlikte geçirdiğimiz eğlenceli kayak turumuzun ardından başka yolculuklarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Davraz turumuza katılmak istiyorsanız tıklayın : GÜNÜBİRLİK DAVRAZ TURU | LİSİNYA TUR (lisinyatur.com)

Etiketler : Davraz Turu, Davraz Kayak Merkezi, Isparta Davraz Kayak Merkezi, Isparta Davraz Turu, Günübirlik Davraz Turu, Davraz Turu Fiyatları, Kayak Turu Fiyatarı, Kış Sporu, Kış Tatili, Sömestr Tatili, Kayak Tatili Fiyat, Antalya Çıkışlı Davraz Turu, Alanya Çıkışlı Davraz Turu, Manavgat Çıkışlı Davraz Turu, Serik Çıkışlı Davraz Turu, Antalya’dan Davraz Turu