İstanbul Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 İSTANBUL TURU 

 Lisinya Tur sizlere

2 Gece / 2 Günlük

kültür ve eğlence dolu

muhteşem bir İstanbul Turu

fırsatı sunuyor. 

 İstiklal Caddesi, Eminönü, Boğaz Turu, Mısır Çarşısı, Galata Kulesi, Balat, Pierre Lotti 

 MiniaTürk, Sultanahmet Bölgesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya, ViaPORT AVM 

 Kumkapı Eğlencesi ile İstanbul Geceleri 

 Dizilerde İzlediğiniz Semt ve Sokakları Yakından Görme İmkânı 

 Tarihi Dokusu ile İstanbul'u Tanıma Fırsatı 

 Ramada Encore Hotel'de Konaklama 

- TARİHLER -

10 Aralık Cuma - 12 Aralık Pazar
17 Aralık Cuma - 19 Aralık Pazar
24 Aralık Cuma - 26 Aralık Pazar
31 Aralık Cuma - 02 Ocak Pazar

 - Şok Fiyat - 

 2 Gün / 2 Gece 

 Kişi Başı 

 550₺’den başlayan fiyatlar 

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

Tur Programı

1. Gün: Antalya - İstanbul

Akşam saat 21:00 ile 23:00 arası sizleri önceden belirlenen buluşma noktalarından alarak eğlence ve tarihin başkenti İSTANBUL'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün: İstiklal, Eminönü, Boğaz Turu, Mısır Çarşısı, Galata Kulesi, Balat

Sabah ekstra olarak alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul’un simge caddelerinden birisi olan İSTİKLAL CADDESİ’nden güzel bir yürüyüşle birlikte EMİNÖNÜ’ne gelerek buradan tüm boğazı kapsayan BOĞAZ TURU’na başlıyoruz. Asya ile Avrupa yakasını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı’nda günümüzde dizilerin çekildiği yalıları, Kuleli Askeri Lisesi’ni ve Ata’mızın hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe Sarayı başta olmak üzere birçok meşhur yapıyı denizden seyir etme imkânı bulacağız. Boğaz turu sonrası 1664 yılından bu yana yaşayan tarihi bir çarşı olan MISIR ÇARŞISI’nı ziyaret ediyoruz. Seramik, şekerleme ve tekstil ürünleri göreceğimiz Mısır Çarşısı ziyaretimiz sonrası  GALATA KULESİ’ni görerek son yıllar da Çukur dizisi başta olmak üzere bir çok diziye ev sahipliği yapan adeta film seti gibi olan BALAT’a gelerek gizemli sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Hep birlikte keyifli bir vakit sonrası konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizin katılımı ile rehberimiz eşliğinde KUMKAPI’da güzel bir eğlenceye katılıyoruz.

 Konaklama - Ramada Encore Hotel 

3. Gün: Pierre Loti, Miniatürk, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Viaport Avm

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası sabah kahvelerimizi İstanbul manzarasına karşı içmek üzere Pierre Loti'ye çıkıyoruz. Kahvelerimizi içtikten sonra İstanbul’da son yıllar da çok popüler olan Türkiye'deki çeşitli yapıtların maketlerinin sergilendiği, İstanbul'da yer alan 60.000 metrekareyle dünyanın en geniş alana kurulmuş Miniatürk'e geliyoruz. Daha sonra İstanbul’un tarihi bölgesi olan Sultanahmet’e gelerek tarihi Sultanahmet Köftecisi’nde öğle yemeğimizi alıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Topkapı Sarayı ziyareti sonrası Ayasofya Camii ve Kilisesi, Sultanahmet Camii gibi tarihi yapıları görüyor, rehberimizden bu tarihi dinleme fırsatı yakalıyoruz. Daha sonra sizlere serbest zaman veriyoruz verilen serbest zamanın ardından Dileyenler alışveriş yapabilir, dileyenler ise kafeler de vakit geçirebilir. Sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyor ve yapacak olduğumuz seyahat sonrası sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

 

 

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Meydan PTT : 21:00
Mevlana BP : 21:05
Mark Antalya :  21:10
100. Yıl Samanyolu Pastanesi : 21:15
İl Sağlık : 21:20
5M Migros : 21:20
Adliye önü : 21:25
Çallı Kavşağı : 21:30
Özdilek : 21:40
Kepez Belediyesi : 21:35


SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi Karşısı : 20:35 
Genpa Kavşağı : 20:30
Sanayi Kavşağı : 20:30

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı : 20:15
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi : 20:10
İmam Hatip Kavşağı : 20:05

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum : 19:00
25 Metrelik Yol Üzeri : 19:05 
Otogar Kavşağı : 19:10
Konaklı Işıklar : 19:25
Avsallar Işıklar : 19:45

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş dönüş ulaşım
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Araç içi ikramlar
 • Seyahat sigortası
 • 1 gece otel konaklaması
 • Otelde alınan 1 sabah kahvaltısı
 • Belirtilen tüm çevre gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün sabah kahvaltısı                           
 • Öğle yemekleri                                   
 • Otelde alınan içecekler
 • Müze ve ören yeri girişleri (Müze kart geçerlidir)
 • 1 Akşam Yemeği
 • Kumkapı Eğlencesi 
 • Boğaz Turu
 • Kişisel Harcamalar

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
10.12.2021550,00 TL750,00 TL 550,00 TL0 - 5 Yaş 200,00 TL
6 - 11 Yaş 350,00 TL
0 - 6 Yaş 350,00 TL
Taksitler »
17.12.2021550,00 TL750,00 TL 550,00 TL0 - 5 Yaş 200,00 TL
6 - 11 Yaş 350,00 TL
0 - 6 Yaş 350,00 TL
Taksitler »
24.12.2021550,00 TL750,00 TL 550,00 TL0 - 5 Yaş 200,00 TL
6 - 11 Yaş 350,00 TL
0 - 6 Yaş 350,00 TL
Taksitler »
31.12.2021550,00 TL750,00 TL 550,00 TL0 - 5 Yaş 200,00 TL
6 - 11 Yaş 350,00 TL
0 - 6 Yaş 350,00 TL
Taksitler »

Yorumlar


İstanbul Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
Tur Hareket Tarihleri: 10, 17, 24, 31 Aralık

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.