Karadeniz turu ne kadara mal olur?

Misafirlerimizin sıkça sorduğu Karadeniz turu ne kadara mal olur sorusunu gelin beraber inceleyelim.

  • Karadeniz turu kaç TL.?
  • Karadeniz turu 2022 ne kadar?
  • 1 haftalık Karadeniz turu ne kadar?
  • Karadeniz turları fiyatları
  • Ucuz Karadeniz turları

 

Bu yazımızda siz değerli misafirlerimize Karadeniz turu ne kadara mal olur, Karadeniz turu kaç TL?, Karadeniz turu 2022 ne kadar, 1 haftalık Karadeniz turu ne kadar?, Karadeniz turları fiyatları ve ucuz Karadeniz turları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Önümüzdeki sezon ne olur şimdiden bunu kestirebilmek pek mümkün olmasa da yine de aşağı yukarı size bir fiyat vermeye çalışacağız. 2021 yılı içerisinde Antalya çıkışlı olarak gerçekleştirdiğimiz Doğu Karadeniz Batum ve Gürcistan turlarımıza doğa aşığı misafirlerimizin çok yoğun ilgisi vardı. Karadeniz’i gezmek isteyen, görmek isteyen misafirlerimizin bu isteklerini en az maliyetlerle gerçekleştirebilmeleri için elimizden geldiği kadar fiyatlarımızı en asgaride tutmaya çalıştık. Hatta Karadeniz’in güzide yerlerinden olan Ayder bölgesinde bazı otellerin pandemiyi ve yoğunluğu fırsat bilip fiyatlarını yüksek tutması bile fiyatlarımızı etkilemedi diyebiliriz.

 

Antalya çıkışlı turlarla Antalya’lının en çok tercih ettiği Lisinya Tur ailesi olarak Karadeniz’in içlerine ve meşhur yaylalarına 6 gece konaklamalı olarak gidiş-geliş otobüslü turlarımızı 2021 yılının Karadeniz sezonunda 1600₺ olarak gerçekleştirmiştik. Bu fiyatın içinde gidiş-dönüş ulaşım, rehberlik hizmeti ve 6 gece otel konaklaması bulunmaktaydı. Bu ücretin yanında bazı extra masraflar olmuştu. Onlarda şu şekildeydi; ilk gün alınan sabah kahvaltısı, tur boyu öğlen yemekleri, Çeçeva Çay Bahçeleri minibüs ücreti - 25₺, Borçka - Karagöl minibüs ücreti - 50₺, Pokut ve Sal Yaylası, Zilkale Palovit Şelalesi, Sevdaluk Köprüsü minibüs ücreti - 60₺, Huser Yaylası 50₺, Mençuna Şelalesi minibüs ücreti - 40₺, Lustra ve Karester Yaylası minibüs ücreti - 30₺, Sümela Manastırı giriş ücreti (müze kart geçerli), Giresun Kalesi’ne gidiş için minibüs ücreti - 20₺, ören ve müze yerleri giriş ücreti, Batum - Gürcistan çıkış işlemleri için harç ücreti 50₺, Batum içi ulaşım - 50₺.

 

Doğu Karadeniz’i ya da Gürcistan’ın incisi Batum’u keşfetmek mi istiyorsunuz? Lisinya Tur sizlere Karadeniz ve Batum’u keşfedebilmeniz için 2 harika tur seçeneği sunmaktadır. 2 farklı ulaşım seçeneğiyle Lisinya Tur tarafından hazırlanan Antalya Çıkışlı Karadeniz Turları, “Doğu Karadeniz Yaylalar ve Batum Gürcistan Tur Programları” arayanlar için tavsiye ettiğimiz turlardır. Bu turlar sayesinde Karadeniz’in yeşil doğasını, temiz havasını, tarihini, kültürünü ve renkli insanlarını profesyonel rehberlerimiz eşliğinde keşfedebilir ve keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Belki de bu turlarımızdan sonra Karadeniz’e tabir yerindeyse aşık olacak ve buraya yerleşmek isteyeceksiniz. Güzel bir gezi yapmanın ve yeni yerler keşfetmenin vakti geldi diyorsanız sizi Karadeniz turlarımıza bekliyoruz. Turlarımızdan birine rezervasyon yaptıktan sonra iptal ve iade hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu haktan yararlanabilmek için bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Ancak şunu da belirtelim ki sizleri mağdur etmeden haklarınızı herhangi bir ücret ödemeden sonuna kadar koruyoruz. Bu bizim misafir memnuniyetine verdiğimiz önemle doğrudan alakalıdır.

 

Son olarak 2022 yılında Doğu Karadeniz Batum ve Gürcistan turlarımızın aşağı yukarı 2000₺ civarında olacağını düşünüyoruz. Bu fiyatın içinde yine otel konaklamaları, gidiş-dönüş ulaşım ve rehberlik hizmetleri olacaktır. Eğer güvenilir ve ekonomik bir şekilde Boydan boya bir Karadeniz Batum ve Gürcistan Turu yapmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 2022 yılında Mart-Nisan gibi turlarımızın başlayacağını tahmin ediyoruz. Doğu Karadeniz Yaylalarını veya Gürcistan’ın incisi Batum’u keşfetmek istiyorsanız hemen otobüslü ya da uçaklı Karadeniz turlarımıza yapacağınız rezervasyonlarınızı en az 1 ay öncesinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bulutların üstündeki yaylalarda görüşmek üzere.