Kıbrıs Turları 2022

Akdeniz’in güzeller güzeli adası, Yavru Vatan, Kıbrıs’ta doğal ve tarihi zenginliklerine tanıklık edeceğiniz birbirinden cazip tur seçenekleri Lisinya Tur Kıbrıs Turları sayfasında sizleri beklemektedir. Tatilin keyfini en iyi şekilde çıkartabileceğiniz Kıbrıs, yılın her mevsimi ayrı bir güzelliğe bürünmektedir. Fakat Kıbrıs, plajları ve sahilleri ile yaz aylarında rüya gibi bir yaz tatili deneyimi yaşayabileceğiniz Akdeniz’in inci adasıdır. Bahar aylarında da hava sıcaklıklarının oldukça yüksek olduğu Kıbrıs’ta denizin keyfini de dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Kıbrıs’ın birbirinden konforlu otellerinde konaklayarak, saray rahatlığında bir dinlenme olanağı bulacağınız Kıbrıs turlarında, bir tatilde aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Kıbrıs’ın doğal zenginlikleri ile huzur bulurken, hareketli sosyal yaşantısıyla da eğlenceli bir tur fırsatı bulabilirsiniz.

Kıbrıs Turları Kapsamındaki Bölgeyi Tanıyalım

Kıbrıs turları kapsamında Kıbrıs’ın en güzel bölgelerindeki en konforlu otellerde konaklayabilir ve hem Kıbrıs’ı keşfedeceğiniz hem de kendinize zaman ayıracağınız bir tatil imkanı bulabileceksiniz. Kıbrıs’ın en fazla turisti misafir eden yerleri olan Magosa, Girne ve Bafra bölgelerinde hayallerinizdeki Kıbrıs tatilini dilediğinizce yaşayabilirsiniz. Akdeniz’in ortasında konforlu otelleri, plajları, çarşıları, tarihi yapıları ve hareketli sosyal yaşantısı ile Kıbrıs’ta rüya gibi bir tatile adım atabilirsiniz.

Kıbrıs Turlarında Gezip Görebileceğiniz Yerler

Kıbrıs turları süresince Kıbrıs’ın en eşsiz köşelerini gezip görebilir ve Kıbrıs’ı karış karış keşfedebilirsiniz. Kıbrıs’ın en özel bölgelerinden birisi olan Surlariçi, Lefkoşa’da mutlaka gezmeniz gereken yerlerden biridir. Yine Lefkoşa’da bulunan tarihi yapılardan biri olan Büyükhan’da Kıbrıs’ta gezip görmenizi önereceğimiz yerlerden bir tanesidir. Geçmişte bir katedral olan ve daha sonraya camiye dönüştürülen Selimiye Cami de Lefkoşa’da etkileyici mimarisi ve tarihi ile turistlerin dikkatini çeken yerlerden bir tanesidir.

Kıbrıs’ın en önemli tarihi yerlerden birisi olan St Hilerion Kalesi benzersiz konumu ve ihtişamlı duruşu ile masallardan fırlamışçasına Kıbrıs’ta görmenizi önereceğimiz yerlerden bir tanesidir. Pella Pais Manastırı’da Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarının yamacında bulunan ve oldukça keyifli anlar yaşayacağınız yerlerden birisidir. Pella Pais Manastırı’nda günümüzde klasik müzik ve çeşitli sanat aktiviteleri de düzenlenerek, ziyaretçilerine eşsiz anlar yaşatmaktadır.

Kıbrıs’ın ve Girne’nin önemli sembollerinden birisi olan Girne Kalesi de Kıbrıs turları kapsamında tatilinizi değerlendirirken gezip görmenizi önereceğimiz yapılardan bir tanesidir. Magusa’nın en önemli yapılarından ve en dikkat çekici tarihi değerlerinden birisi olan Lala Mustafa Paşa Camii de kesinlikle gezip görmenizi önereceğimiz yerlerden biridir. Kıbrıs’ın zenginlikleri saymakla bitmez fakat St. Barnabas Manastırı, Salamis Harabeleri, Girne Yat Limanı, Altınkum Plajı, Zafer Burnu ve Apostolos Andreas Manastırı da Kıbrıs’ta gezi listenizde bulundurmanızı önereceğimiz yerlerdir.

Kıbrıs Tur Fırsatları

Kıbrıs tur indirimleri ve kampanyaları ile Kıbrıs’ta rüya gibi bir tatile çok cazip fiyatlara sahip olabilir, Kıbrıs tatilinin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Lisinya Tur güvencesi ve ayrıcalığı ile Kıbrıs’ta avantajlı fiyatlara bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Turu | Güvenli Rezervasyon | LİSİNYA TUR (lisinyatur.com)