Marmaris Datça Turu

 MARMARİS - DATÇA TURU 

Nefes kesen koyları, masmavi denizi, tertemiz havası, büyüleyici doğası, barlar sokağı, plajları ve tertemiz sokakları ile Ege ve Akdeniz'in buluşma noktası Marmaris

Kalabalık tatil rotalarına benzemeyen, tarihi antik çağlara kadar uzanan Türkiye'nin en şirin tatil beldelerinden Datça

 MARMARİS - DATÇA - KIZKUMU - AŞIKLAR YOLU - AKYAKA 

- Tarih - 

-------------------------------------

 AZMAK NEHRİ TEKNE TURU DAHİL 

Günübirlik - Kişi Başı

 ---₺ 

   Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı  

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

 ARAÇ TİPİ MİSAFİR SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. 

Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

 Bu program size uymadıysa Güzel Muğla turuna  BURADAN  bakabilirsiniz. 

Tur Programı

Tur tarihinden önceki akşam belirtilen saat ve noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza gece yolculuğuyla başlıyoruz. Sabah saatlerinde dağların ve şelalelerin arasından kıvrılarak uzanan bir yoldan, çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek DATÇA’ya geliyoruz. Serbest olarak alacağımız kahvaltımızın ardından turumuza başlıyoruz. İlk olarak DATÇA’yı gezmeye başlıyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un “Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadası’na bırakır’’ ... dediği gibi, bu muhteşem güzellikteki şirin beldede, önce ESKİ DATÇA’nın dar sokaklarında gezip, Can  Yücel'in yaşadığı evi dışardan fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan Kızkumu'na hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kızkumu sahilinde yürüyüşlerini yapabilir ve fotoğraflarını çekebilir. Daha sonra sizlere verilen serbest zamanın ardındann MARMARİS’e hareket ediyoruz. Sahilinde yürüyüşler yaparak, serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz öğlen yemeğini extra olarak alabilirler. Buradaki molamızın ardından Marmaris Aşıklar Yolu'na hareket ediyoruz. Aşıklar yolunda fotoğraf molamızın ardından GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonlarını gözlemleyerek küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya geliyoruz. Burada Ücrete Dahil TEKNE TURU’na katılıyoruz. Hafızalarımızdan silinmeyecek güzel bir turun ardından,  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ANTALYA İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ 
MEYDAN PTT : 00:15
MEVLANA BP :
00:20
MARK ANTALYA :
00:25
100. YIL SAMANYOLU PASTANESİ :
00:30
İL SAĞLIK :
00:40
5M MİGROS :
00:45
İL JANDARMA  :
00:50
ÖZDİLEK : 01:00
KEPEZ BELEDİYESİ :
00:55

SERİK İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ 
ÖĞRETMEN EVİ KARŞISI : 23:45
GENPA KAVŞAĞI : 23:40
SANAYİ KAVŞAĞI : 23:35

MANAVGAT İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ 
SİDE TOTAL KAVŞAĞI : 23:05
İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK MERKEZİ : 23:00

Remzi Güven Caddesi LİSİNYA TUR OFİSİ : 22:50

ALANYA İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ 
ALANYUM : 21:45
25 METRELİK YOL SÜVARİ MAGAZASI : 21:50
OTOGAR KAVŞAĞI MEZARLIK ÖNÜ : 22:05
KONAKLI IŞIKLAR : 22:15
AVSALLAR IŞIKLAR : 22:25

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Azmak Nehri Tekne Turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • İlk Günkü Kahvaltı
  • Kişisel Harcamalar

Yorumlar

Eda
Herşey cok güzeldi,sorunsuz bir gezi yaptık,ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.
19.03.2023
Mehmet ziya eren
Tek kelime ile muhteşemdi. Dolu dolu eğlenceli kultur ve bilgi dolu bir tür du. Başta Osman ve Erhan bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim lisinya tür ile her organizasyonu şiddetle tavsiye ederim.ASLA pişman olmazsınız. Lisinya Tur ile ben her yere varım ve olacağım.
19.03.2023
Nena
The tour was amazing! So many beautiful places to see, Highly recommend it!
09.05.2022

Marmaris Datça Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
Tur Hareket Tarihleri: Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın - TARIHLER

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.