Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu

 ANTALYA ÇIKIŞLI 

 OTOBÜSLÜ DOĞU KARADENİZ RÜYASI 

Amasya, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Borçka, Karagöl, Uzungöl, Çamlıhemşin,  Boztepe, Zilkale, Palovit Şelalesi, Şenyuva, Sümela Manastırı, Ayder Yaylası, Erzincan, Sivas, Kayseri, Kapadokya

VE

 Huser Yaylası,  Sal Yaylası, Pokut Yaylası, Lustra Yaylası, 

 Karester Yaylası, Mençuna Şelalesi ya da  Macahel Yaylası 

 6 FARKLI YAYLA VE ÇEÇEVA HARAMTEPE ÇAY BAHÇELERİ GÖRME İMKANI 

 LÜX OTOBÜSLERLE ULAŞIM 220V PRİZ + İNTERNET + ARAÇ İÇİ İKRAMLAR 

 BÖLGENİN EN DONANIMLI REHBERLERİ İLE FIKRALARIYLA EĞLENCESİYLE 

 DOP DOLU BİR KARADENİZ RÜYASI YAŞAYABİLİRSİNİZ. 

 BÖLGENİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE 

 6 GECE Y.P. KONAKLAMA, 7 GECE 8 GÜN 

AYDER BÖLGESİNDE AHŞAP OTEL KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA

 TARİHLER 

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

 7 GECE 8 GÜN 

 1599₺ 

  TÜM KREDİ KARTLARINA 3 TAKSİT İMKANI  

Bu program size uymadıysa 3 gece konaklamalı programı incelemek için Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - KONYA - KIRIKKALE - AMASYA

Önceden belirlenen saat ve noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak Karadeniz Rüyası için yolculuğumuza başlıyoruz. Vereceğimiz molalarla birlikte Konya - Kırıkkale üzeri Amasya'ya varıyoruz.

2. Gün: AMASYA - SAMSUN

Ferhat ile Şirin Müzesi'nde sabah kahvaltısını (extra) alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Amasya'yı keşfetmeye başlıyoruz.
Ferhat ile Şirin, Mumya Müzesi, Beyazıt Külliyesi, Arkeoloji Müzesi'ni geziyoruz. Öğlen saatlerinde  Amasya'da biriktirdiğimiz güzel anıların ardından Samsun'a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Samsun Çakallık Mevkiisi'nde meşhur menemencilerin bulunduğu bölgede öğlen yemeğimizi (extra) alıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Samsun'a varıyoruz. Samsun'da ilk olarak Samsun İlk Adım Anıtı, Bandırma Vapuru, Samsun Panorama 1919, Milli Mücadele Parkı, Açık Hava Müzesi, Rus Pazarı'nda müsaitliğe göre serbest zaman veriyoruz. Daha sonra konaklamak üzere Samsun'da bulunan otelimize geçiyoruz.

Damla Panaroma Hotel - (Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)

3. Gün: SAMSUN - ORDU - GİRESUN

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Ordu'ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Ordu'da teleferik ile Boztepe'ye çıkıyoruz. Muhteşem bir manzara eşliğinde Ordu'yu kuş bakışı izleme fırsatımız oluyor, bol bol fotoğraf çekiyoruz. Fındık alışverişimizi yaptıktan sonra Giresun'a varıyoruz. Giresun Kalesi'ne çıkıyoruz, fotoğraflarımızı çekip Giresun manzarasında çaylarımızı yudumlayarak hayallere dalıyoruz ve daha sonra konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

Vakfıkebir Uygulama Oteli - (Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)

4. Gün: Trabzon - Uzungöl - Çayeli - Rize - Hopa

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Trabzon merkeze doğru hareket ediyoruz. Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, telkari alışverişi, sürmene bıçakçısı, çay fabrikası ziyareti ve çay alışverişi sonrası Uzungöl’e hareket ediyoruz. Buradan sonra bizleri bekleyen minibüslerle (extra) olarak Lustra ve Karester yaylalarına çıkıyoruz. Uzungölü yukardan fotoğraflama imkanımız oluyor. Burada ki zamanımızdan sonra ise Minibüslere binerek Of üzeri Rize’ye hareket ediyoruz. Rize bezleri alışverişimizin ardından Çayeli’nde bizleri bekleyen minibüslerimizle meşhur Çeçeva Haramtepe çay bahçelerine çıkıyoruz. (Extra) Burada yöresel kıyafetler, makas ve sepetlerle çay bahçelerinde fotoğraf çekme imkanımız oluyor. Daha sonra konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

ÖNEMLİ UYARI : 26.07:2021 TARİHİNDE ALINAN VALİLİK KARARIYLA ÇEÇEVA ÇAY BAHÇELERİNE GİRİŞLER YASAKLANMIŞTIR. TEKRAR AÇILMASI DURUMUNDA GİRİŞ YAPILACAKTIR.

Terzioğlu Hotel (Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)

5. Gün: HOPA - BORÇKA - KARAGÖL - BATUM - AYDER - ÇAMLIHEMŞİN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Artvin, Borçka, Karagöl (extra), Sarp Sınır Kapısı'ndan öğle saatlerinde Gürcistan'a çıkış yapıyoruz. Batum tarafında bizleri bekleyen otobüslerimizle yolculuğumuza devam ediyoruz. (Extra 50₺) Gürcistan'da bulunan Türk lokantalarında öğlen yemeği için mola veriyoruz. Daha sonra gezimize başlıyoruz. Batum - Gürcistan, Piazza Meydanı, Batum Şehir Merkezi, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli, Ters Restorant, Işık gösterilerini izledikten sonra Ayder Yaylası'nda bulunan otelimize yerleşiyoruz. (Ayder Yayla Hotelleri)
(Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)

Not: Batum girişinde yeni kimlik kartları ile giriş yapma zorunluluğu vardır. Eski kimlik kartları ile kesinlikle giriş yapılamaz. Tur öncesinde eski kimliklerinizi yenilemenizi önemle rica ederiz.
Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından ufak misafirlerimizin tura çıkmadan önce noterden yurt dışı çıkış izni (Muvafakatname) alması gerekmektedir. Aksi takdirde çıkış işlemi yapılamaz.

Batum çıkış ücreti yeşil pasaportu olmayan misafirlerimiz için 50₺'dir. 

ÖNEMLİDİR : Batum'a girişlerde PCR testi zorunluluğu olduğu için Batum yerine Mençuna Şelalesi ya da Macahel Yaylası'na gidilecektir. Bu program değişikliği ülkeye girişlerde PCR testleri zorunluluğu kalkınca düzelecektir. 

6. Gün: ÇAMLIHEMŞİN - POKUT - SAL - HUSER YAYLALARI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Çamlıhemşin Fırtına Deresi'nde Zipline yapıyoruz. Dileyen misafirlerimizle, minibüslerle (extra) olarak Yayla turlarımıza katılıyoruz. Zilkale, Palovit Şelalesi, Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Çinçiva Köyü, Sevdaluk dizisinin çekildiği Fırtına Deresi'nde bulunan taş köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Öğlen yemeğimizi yedikten sonra gün batımı için Huser Yaylası'na (Bulut Denizi) hareket ediyoruz. Son olarak Gelin Tülü Şelalesi'ni gördükten sonra Ayder ya da Çamlıhemşin'de bulunan Ahşap Otel'imize dönüyoruz.
İsteyen misafirlerimizle akşam horon gecesine katılıyoruz ve muhteşem kemençe sesiyle kulaklarımızın pasını siliyoruz.


Ayder ya da Çamlıhemşin Ahşap Otelleri (Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)

7. Gün: AYDER - ZİGANA - GÜMÜŞHANE - ERZİNCAN - SİVAS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Ayder Yaylası'na veda ediyoruz.Trabzon Maçka ilçesinde, Altındere Vadisi'nde bulunan Sümela Manastırı'nı ziyaret ediyoruz. Hamsi Köy meşhur sütlaçlarından yiyip pestil ve köme alışverişinin ardından Zigana Geçiti (Karaca Mağarası zamana bağlı)
Gümüşhane Kelkit ve Erzincan üzerinden Sivas'a varıyoruz. Konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

 

Sivas Köşk Hotel (Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil)

8. Gün: SİVAS - KAYSERİ - KAPADOKYA - ANTALYA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Sivas Kongre Binası, Çifte Minareli Medrese, Ulu Cami, Ardından Kayseri'ye doğru yola çıkıyoruz. Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda serbest zaman  veriyoruz ve ardından gün batımını seyretmek ve Kapadokya'nın güzelliklerini görmek üzere yola çıkıyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Panoramik, Çömlek atölyesi - çömlek yapımı, ardından dolu dolu geçen Doğu Karadeniz turumuzu sonlandırmak üzere dönüş yoluna geçiyoruz. Aksaray Konya üzeri Antalya'ya ulaşıyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Kepez Belediyesi : 17:00
Çallı Kavşağı : 17:05
Özdilek : 17:10
Akdeniz Üniversitesi Önü : 17:15
İl Sağlık : 17:25
5M Migros : 17:30
100. Yıl Samanyolu Pastanesi : 17:35 
Mark Antalya : 17:40
Mevlana BP : 17:45
Meydan PTT : 17:50
Aksu : 18:15

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi : 18:40
Genpa Kavşağı : 18:45
Sanayi Kavşağı : 18:50

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı : 19:20
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi : 19:25
İmam Hatip Kavşağı : 19:30

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum : 17:40
25 Metrelik Yol Üzeri : 17:45
Otogar Kavşağı : 17:50
Konaklı Işıklar : 18:10
Avsallar Işıklar : 18:25

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş dönüş ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • 6 gece otel konaklaması
 • Otellerde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Tur boyu öğlen yemekleri
 • Çeçeva çay bahçeleri minibüs ücreti - 25₺
 • Borçka - Karagöl minibüs ücreti - 50₺
 • Pokut ve Sal Yaylası, Zilkale Palovit Şelalesi, Sevdaluk Köprüsü Minibüs Ücreti - 60₺
 • Huser Yaylası 50₺
 • Mençuna Şelalesi Minibüs Ücreti - 40₺
 • Lustra ve Karester Yaylası Minibüs Ücreti - 30₺
 • Sümela Manastırı giriş ücreti ( Müze Kart Geçerlidir )
 • Giresun Kalesine gidiş için minibüs ücreti - 20₺
 • Ören ve Müze yerleri giriş ücreti
 • Batum - Gürcistan çıkış işlemleri için harç ücreti 50₺
 • Batum içi ulaşım - 50₺

Yorumlar

4.8 Çok İyi
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fatma karakoyun
Karadeniz'in meydan vermez hava şartlarına rağmen, şartlara meydan okuyan ve yayla öyle gezilmez böyle gezilirliğin keyfini çıkarmanıza vesile olan lisinya ailesine çok teşekkür ederim,keyifli ve güvenli yolculuğun adresi
12.08.2021
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fatma karakoyun
Karadeniz'in meydan vermez hava şartlarına rağmen, şartlara meydan okuyan ve yayla öyle gezilmez böyle gezilirliğin keyfini çıkarmanıza vesile olan lisinya ailesine çok teşekkür ederim,keyifli ve güvenli yolculuğun adresi
12.08.2021
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Nuray Papir
Karadeniz' in şaşırtan ve kendine hayran bırakan eşsiz ikliminde dostlarımızla doyasıya eglenmemizi sağlayan Lisinya ailesine teşekkür ederiz.Sonsuz hoşgörü ve engin bilgisiyle tur rehberimiz Erkan Bey'e, bu güzel yolculukta destegini esirgemeyen Gülsen Hanım'a, şirketin varisi Süleyman'a ve son olarak bizi sevdiklerimize sag salim kavusturan "Yolların Rakipsiz Fatih'i" Caner kaptana şükranlarımızı sunarız.Baska gezilerde buluşmak dileğiyle...
12.08.2021
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya-Serik-Manavgat-Alanya-Gazipaşa
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

GENEL ŞARTLAR

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda lisinyatur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı lisinyatur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  lisinyatur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.