Sagalassos - İnsuyu Mağarası - Lavanta Köyü - Kirazlıdere Seyir Terası

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Sagalassos Antik Kenti - İnsuyu Mağarası - Lavanta Köyü - Kirazlıdere Seyir Terası 

HAZIR OLUN!

Sagalassos Antik Kentin tarihi, İnsuyu Mağarası'nın Gizemi, Lavanta bahçelerinin muhteşem kokusu ve güzelliği, Kirazlıdere Seyir Terasının manzarası sizlere tam da ihtiyacınız olan pozitif enerjiyi yükleyecek.

 


- Tarihler - 

21 Temmuz Pazar
24 Temmuz Çarşamba
27 Temmuz Cumartesi
28 Temmuz Pazar
31 Temmuz Çarşamba
03 Ağustos Cumartesi
04 Ağustos Pazar
07 Ağustos Çarşamba


 Günübirlik 

Öğlen Gözleme Ayran

Kişi Başı

Sadece

 1.299₺ 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

 ARAÇ TİPİ MİSAFİR SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. 

 ALANYA'DAN 1-2-3-4 MİSAFİR OLMASI DURUMUNDA ACENTE TRANSFER HİZMETİNİ İPTAL EDEBİLİR. 

 Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir. 

 Bu program size uymadıysa Işıklı Gölü - Lavanta Köyü - Kirazlıdere Seyir Terası turuna  BURADAN  bakabilirsiniz.

Tur Programı

Sagalassos Antik Kenti - İnsuyu Mağarası - Lavanta Köyü - Kirazlıdere Seyir Terası - Isparta Yöresel Ürünler Alışverişi

Sabah siz değerli misafirlerimizi önceden verilen saat ve güzergahlardan alarak turumuza başlıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Burdur'da tarih ve gizem açısından zengin bir yer olan Sagalassos Antik Kenti'ne ulaşıyoruz. Sagalassos'ta yapılan arkeolojik araştırmalar, şehrin geçmiş ihtişamına ışık tutan çok sayıda eser ve kalıntıyı ortaya çıkardı. Roma Hamamı ve Agora gibi devam eden kazı alanları, uygarlıkla ilgili önceki varsayımları çürüten yeni keşifleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Bu bulguların yorumlanması, Sagalassos'un ekonomik, politik ve kültürel dinamikleri hakkında değerli bilgiler sunarak, Sagalassos'un eski sakinlerinin yaşamlarına ve geride bıraktıkları mirasa bir bakış sağlıyor. Rehberimizle beraber kültürel yönlerini ve arkeolojik bulgularını inceleyerek bir zamanlar gelişen bu uygarlığın karmaşıklıklarına ışık tutup hatıra fotoğraflarımızı da çekindikten sonra araçlarımıza binip yine yakın bir mesafede bulunan İnsuyu Mağarasına gidiyoruz. Burdur'un nefes kesen manzaraları arasında keşfedilmeyi bekleyen gizli bir mücevher daha yatıyor. Bu yeraltı harikası hem maceracıların hem de doğa tutkunlarının kalplerini büyüledi ve Tabiat Ana'nın yaratımlarının büyüleyici güzelliğine bir bakış sundu. İnsuyu Mağarası'nın derinliklerinde belirleyici bir yolculuğa çıkarken, keşfinin sırlarını ortaya çıkaracak, muhteşem oluşumlarına hayran kalacak ve bu doğa harikasını örten gizeme ve tarihe kendimizi kaptıracağız. Bu muhteşem görsel şöleninin ardından bir başka güzellik Lavanta Köyü olarak adlandırılan Kuyucak köyüne doğru hareket ediyoruz. Mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan Lavanta Bahçelerinde harika görüntüler eşliğinde bol bol fotoğraf çekiniyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeği gözleme ayran fiyata dahildir. Daha sonra Yerden 25 metre yükseklikte ve 300 metrekare cam alanıyla Türkiye’nin en büyük seyir terası olarak inşa edilen Kirazlıdere Cam Seyir Terası'na hareket ediyoruz. Cam seyir terasında değerli misafirlerimiz Isparta’nın doğal güzelliklerini kuş bakışı izleyebilecek ve bu güzellikleri yaşamak isteyen herkes için benzersiz bir deneyim sunacak. Buradaki geçireceğimiz hoş vakitlerin ardından Yöresel ürünler alışverişi için Isparta'daki mağazamıza gidiyoruz. Alışverişlerimizin ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 03:30
25 Metrelik Yol Üzeri = 03:40
Otogar Kavşağı = 03:45
Konaklı Işıklar = 04:00
Avsallar Işıklar = 04:15

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
Remzi Güven Caddesi LİSİNYA TUR OFİSİ = 04:45
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 04:50
Side Total Kavşağı = 04:55

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 05:20
Genpa Kavşağı = 05:25
Öğretmen Evi = 05:25

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 05:45
Meydan PTT = 05:50
Mevlana BP = 05:55
Mark Antalya = 06:00
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 06:05
İl Sağlık = 06:10
5M Migros = 06:15
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 06:20
Kepez = 06:25
Çallı Kavşağı = 06:30
Özdilek = 06:35

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Acenta Refakati
  • Öğlen Gözleme Ayran

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar
  • Sagalassos Antik Kenti Giriş Ücreti
  • İnsuyu Mağarası Giriş Ücreti
  • Kirazlıdere Seyir Terası Giriş Ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya

Fiyatlar

TarihMüsaitlikKişi BaşıÇocukTaksitler
21.07.2024
07.08.2024
Müsait1.299,00 TL0 - 5 Yaş 999,00 TL
6 - 11 Yaş 1.099,00 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Çarşamba, Cumartesi, Pazar

Yorumlar


Sagalassos - İnsuyu Mağarası - Lavanta Köyü - Kirazlıdere Seyir Terası Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize Bilgileri


İptal ŞartlarıTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri: Antalya - Serik - Manavgat - Alanya

İptal Şartları

Turumuz günübirliktir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.  Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda lisinyatur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı lisinyatur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  lisinyatur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.