Yenice`den Tren ile Karabük ve Batı Karadeniz`in Keşfedilmemiş Güzellikleri

 YENİCE ‘DEN TREN İLE KARABÜK’E YOLCULUK 
 BATI KARADENİZ ‘İN KEŞFEDİLMEMİŞ GÜZELLİKLERİ 

ŞEKER KANYONU & IHLAMUR TERAS & HORMA KANYONU & PINARBAŞI TOKATLI KANYONU & KRİSTAL TERAS & ABANT GÖLÜ & YEDİGÖLLER
2 GECE BOYUNCA SAFRANBOLU ATMOSFERİ’NDE KONAKLAMA
SAFRANBOLU ‘DA TARİHİ KONAKLARDA KONAKLAMA AYRICALIĞI
Ihlamur Teras 'da; Sonsuzluk Salıncağı, Macera Parkuru Yürüyüşü, Doğa Müzesi Ayrıcalıkları
Yenice 'den Karabük 'e Tren Yolculuğu ile.. Yenice Ormanları, Filyos Nehri Manzaraları

Tarihler

------------------------------

 3 Gece / 3 Gün 

 2 Gece Konaklamalı 

Kişi Başı 

 1499₺ 

'den başlayan fiyatarla

 Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

Bu program size uymadıysa diğer programı incelemek için Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün:

Tur günü akşamı önceden belirlenen saat ve duraklardan sizleri alarak turumuza gece yolculuğıyla başlıyoruz. Sabah erken saatlerde (ekstra) yolumuz üzerinde kahvaltı molası verdikten sonra, bastonlarıyla ünlü DEVREK ‘e ulaşıyoruz. DEVREK ‘de BASTON PARK ‘da mola veriyoruz. Büyük bir alana kurulmuş içerisinde müze ve hediyelik eşya dükkanlarının bulunduğu alanda baston alma fırsatı elde ediyoruz. Vereceğimiz mola sonrasında kısa bir yolculuğun ardından ŞEKER KANYONU ‘na ulaşıyoruz. ŞELALE ‘ye kadar yürüyüş yaparak yol üzerinde bir çok manzarada fotoğraf çekilme fırsatı bulacağız. Yürüyüşümüzün sonrasında IHLAMUR TERAS ‘a geçiyoruz. Manzaraya karşı kahvelerimizi yudumladıktan sonra, YENİCE DOĞA MÜZESİ ‘ni ziyaret edebilir, SONSUZLUK SALINCAĞI ‘nda adrenalin dolu dakikalar geçirebilir veya MACERA YÜRÜYÜŞ PARKURU ‘nu deneyimleyebiliriz. YENİCE GARI ‘ndan TREN ‘e biniyor ve ülkemizde popülerleşen bir TREN YOLCULUĞU Deneyimini Batı Karadeniz ‘de yaşama fırsatı buluyoruz. YENİCE ORMANLARI ve FİLYOS NEHRİ manzaralarıyla bu sefer KARABÜK ‘e ulaşıp, bizi bekleyen aracımız ile birlikte SAFRANBOLU ‘ya geçiyoruz. İlk olarak SAFRANBOLU ‘da İMREN LOKUMLARI ’nda izleyeceğimiz “Safranbolu Tanıtım Sunumu” nun ardından alışveriş için serbest zaman kullanıyor ve ardından sunumda izlediğimiz eserleri görmek üzere tarih kokan sokaklarında gezmeye başlıyoruz. Kahve ‘nin tarihine yolculuk için KAHVE MÜZESİ ‘ni geziyoruz. CİNCİ HANI, HAMAMI, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, GÜNEŞ SAATİ, AKÇASI KANYONU ‘nu, DEMİRCİLER ÇARŞISI ’nı, ARASTASI ’nı, SAFRANBOLU EVLERİ ’ni görüyoruz. Daha sonra HIDIRLIK TEPESİ ’ne gidiyor ve bu kez de kuşbakışı izliyoruz. Günün sonunda SAFRANBOLU ‘daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Safranbolu Tarihi Konakları

2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra Kastamonu, Eflan yoluyla ulaşacağımız HORMA KANYONU ‘na gidiyoruz. Küre Dağı Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan kanyonda 4 Km ‘lik muhteşem bir yürüyüş parkurunda yürüme fırsatı elde ediyoruz. Ahşap yoldan oluşan kanyonu geçtikten sonra 10 Metre yükseklikten dökülen ILICA ŞELALESİ ‘ne ulaşacağız. Oluşturduğu havuz ve manzarasıyla bizleri büyüleyecek. Turumuzun bitiminde PINARBAŞI ‘nda bölgeye has yöresel lezzetlerden tatma imkanı buluyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında Batı Karadeniz Bölgesi'nin en güzel doğal güzeliklerinden birisine ev sahipliği yapan Karabük, Ortakçılar ‘da bulunan EFLANI ORTAKÇILAR GÖLETİ ‘nde kahve molası veriyoruz. Yolculuğumuz BATI KARADENİZ ‘in keşfedilmemiş rotalarında devam ederken TOKATLI KANYONU ’na gidiyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan KRİSTAL TERAS ’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izledikten sonra turumuzu noktalıyor ve SAFRANBOLU ‘ya geri dönüyoruz. Akşam yemeği saatlerinde kadar SAFRANBOLU ‘da kaybolabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama SAFRANBOLU ‘daki otelimizde.

Safranbolu Tarihi Konakları

3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra kısa bir yolculuğun ardından bizi bekleyen minibüslerle (ekstra) YEDİGÖLLER ‘e gidiyoruz. Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl isimli birbirinden harika göllerin arasında yürüyüş yaparak, fotoğraflarımızı çekiyoruz. Muhteşem doğayı görselimize, oksijeni içimize çektiğimiz bu keyif dolu anlarla turumuzu sonlandırarak, bizi çam ve köknar ağaçlarının arasında bekleyen ABANT GÖLÜ ’ne gidiyoruz. Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen göl kenarında yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Kısa molaların ardından akşam geç saatlerde Antalya'da oluyoruz. Sizleri alınış noktalarına bırakarak bir sonraki Lisinya Tur organizasyonlarında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Antalya Duraklarımız
Aksu: 20:35
Meydan Ptt: 20:45
Mevlana BP: 20:50
Mark Antalya: 20:55
100 Yıl Samanyolu Pastahanesi: 21:00
İl Sağlık: 21:10
5M Miğros: 21:15
Adliye Önü: 21:20
Kepez Belediyesi Siyah Bina: 21:25
Özdilek: 21:30

Serik Duraklarımız
Genpa Kavşagı: 20:05
Öğretmen Evi: 20:10

Manavgat Duraklarımız
İmam Hatip Kavşagı: 19:25
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi: 19:30
Side Total Kavşagı: 19:35

Alanya Duraklarımız
Alanyum: 18:10
25 Mt Yol Süvari Magazası: 18:15
Başkent Hastahanesi: 18:20
Hal Kavşagı Madam Coco: 18:25
Otogar Kavşagı: 18:30
Konaklı Işıklar: 18:40
Avsallar Işıklar: 18:50

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 2 Gece Safranbolu Tarihi Konaklarında Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri
 • Yenice ‘den Karabük ‘e Tren Yolculuğu (Standart)
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri
 • Yolda Alınan Kahvaltı ve Molalar
 • Yedigöller Minibüs Ücreti - 70₺
 • Kişisel Harcamalar

Yorumlar


Yenice`den Tren ile Karabük ve Batı Karadeniz`in Keşfedilmemiş Güzellikleri Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya-Serik-Manavgat-Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.