En iyi tur şirketi hangisi?

En iyi tur şirketi hangisi sorusu biraz göreceli bir kavram olup üzerinde tartışılması gereken bir sorudur. Bu soruya cevap vermek için bazı istatistiklere bakmak lazım gelir. Mesela tur şirketi hakkında Google’daki yorumlar ve hakkında yapılan şikayetler ve memnuniyetsizliklerin oranı gibi. Tabii ki her firmanın hakkında yani konumuz itibariyle tur şirketleri hakkında az çok kötü yorum bulunur fakat burada önemli olan miktarıdır. Tüketici konumundaki insanlar artık bilinçli hareket ediyor. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için satın alacağı ürün ya da hizmet hakkında önceden araştırma yapıyor. Kısa bir hatırlatma yapmak gerekirse tur şirketleri hakkında en çok araştırma yapılan yer Google yorumlarıdır. Bulunduğu bölgeden herhangi bir yere tatile ya da tura gitmek istediğinde tur şirketleri hakkında özellikle yorumlara göz atıyor. Bu konuda da %100 haklı çünkü bazı tur firmalar ne yazık ki misafirlerine hiç te iyi muamele de bulunmuyor. Piyasada belli başlı isim yapmış büyük tur şirketleri var fakat bunların isimlerinin büyük olması bunlarla tura gittiğinizde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınız anlamına gelmiyor. Bazıları gittiği bölgeyi bilmiyor, bazısı rehber seçimlerinde hata yapıyor, bazısı turu iptal edip misafirin parasını iade etmiyor ya da zorlaştırıyor vesaire daha birçok şey saymak mümkün.

Hangi tur şirketi ile tura gidilir?

Kendinize şöyle bir soru sorun her hafta mesela Kapadokya bölgesini ele alalım her hafta Kapadokya bölgesine giden bir tur şirketi ile mi Kapadokya’ya gitmek istersiniz yoksa tecrübesiz bir firmayla mı? Burada tecrübe tabii ki ön plana çıkar. Neredeyse orada her vadiyi en ince ayrıntısına kadar bilmek fark yaratır diye düşünüyorum. Karadeniz turuna gitmek istiyorsunuz diyelim. Karadeniz’de hangi yaylalarda konaklama yapılır, hangi bölgede en iyi muhlama yenir, hangi mevsimde gidilir? Tavsiyemiz bir firmayla tura gitmeden önce mutlaka google’da kaç puanı var, ne kadar yorumu var, yorumlarına bir göz atmanız. Sırf adı büyük diye x firmasını seçtiğinizde belki de bu sizin tur şirketleri ile son tur yapışınız olabilir. Antalya çıkışlı turlarla adı en önde olan firmamız size %100 memnuniyet garantisi verir.

Tur şirketleri önerileri

Tur şirketleri içerisinde popüler destinasyonlar hakkında tecrübe sahibi olmuş bir firma olarak şunu belirtmeliyiz ki Lisinya Tur ile daha önce tura gitmiş misafirlerin google yorumlarına bakarak alacağınız pozitif izlenimle gitmek istediğiniz tura bizimle gideceğinize karar vereceğinizi düşünüyoruz. Çünkü biz hem sizin memnuniyetinizi düşünürüz hem de sizlerden kaynaklı herhangi bir aksilik durumunda sizi mağdur etmeden anında para iadelerinizi yaparız. Otobüslerimizde sanki arkadaş grubunuz veya ailenizle özel bir araç kiralayıp tura çıkma hissini yaşarsınız. En donanımlı rehberlerimiz eşliğinde hem öğrenerek hem de eğlenerek tur yapmış olursunuz. Ancak ne yazık ki bazen bazı misafirlerimizin kafasında gitmek istedikleri bir bölge oluyor ve o bölge o anda bizim programlarımız arasında olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda misafirlerimiz bizden alternatif tur şirketleri talep ediyorlar. Biz Antalya bölgesinde faaliyet gösteren tur şirketleri arasında olan Lisinya Tur olarak bu mesuliyete alma riskine hiçbir zaman girmedik. Çünkü böyle bir durumda misafirin başına bişey gelse sorumlusu olarak kendimizi hissederiz. Onun için başka tur firmalarına yönlendirme yapmıyoruz. Saygılarımızla.

Lisinya Tur - Antalya Çıkışlı Turlar | Hayatı Kaçırma!