Dalyan Tekne Turu Tur Programı

 DALYAN TEKNE TURU VE İZTUZU PLAJI 

Sizleri büyüleyici bir yolculuğa davet ediyoruz. Bu yolculukta Dalyan'da Kaunos Kral Mezarlarını görerek Esrarengiz bir nehir yolculuğunun ardından Türkiye'nin en ünlü mavi bayraklı plajı olan İztuzu plajında yüzme aktivitesi yapabilir ve koruma altında olan karetta karetta kaplumbağalarını görme şansınız olabilir.

- Tarihler - 

27 Mayıs Cumartesi
04 Haziran Pazar
10 Haziran Cumartesi
18 Haziran Pazar
24 Haziran Cumartesi
28 Haziran Çarşamba
( Kurban Bayramına Özel )
29 Haziran Perşembe ( Kurban Bayramına Özel )
30 Haziran Cuma ( Kurban Bayramına Özel )
01 Temmuz Cumartesi ( Kurban Bayramına Özel )
02 Temmuz Pazar
08 Temmuz Cumartesi
16 Temmuz Pazar
22 Temmuz Cumartesi
30 Temmuz Pazar

------------------------------------------

 GÖCEK'TE SERBEST ZAMAN 

 Öğlen Yemeği Açık Büfe 

 Soğuk Mezeler 

 Alabalık veya Tavuk İncik 

Kişi Başı

Sadece

 599 

Tüm kartlara vade farksız 3 taksit imkanı

Turlarımız kademeli fiyat artışı gösterebilir

Araç tipi misafir sayısına göre belirlenmektedir

Bu program size uymadıysa Fethiye tekne turuna  BURADAN  bakabilirsiniz.

 

Kalkış Yerleri: ANTALYA SERİK MANAVGAT ALANYA
PROGRAM
1 Gün:

Sabah siz değerli misafirlerimizi önceden verilen saat ve güzergahlardan alarak turumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda vereceğimiz molalarla birlikte yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzun ardından ilk durağımız olan İztuzu plajına gitmek için Dalyan'daki iskelemize ulaşıyoruz. Buradan bizi bekleyen teknelerimize binerek nehirde Kaunos Kral Mezarlarını da görerek Dalyan nehrinin tek denizle buluştuğu yer olan İztuzu Plajı‘na geçiyoruz. Burada verilecek serbest zamanla  Plaj'da ve gölde yüzme imkanımız oluyor. Daha sonra öğlen yemeği için teknemize binerek restaurantımıza gidiyoruz. Burada fiyata dahil açık büfe alacağımız yemeğimizin ardından Sultaniye Çamur Banyolarına doğru hareket ediyoruz. Sultaniye Kaplıcası / Çamur Banyosu, bölgede bulunan çamur banyoları arasından en iyisi olarak nitelendirilmektedir. Burada ağır bir şekilde sülfür kokusu yayan birkaç sıcak su havuzu vardır ve bu havuzların birçok iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Bu havuzlara girdiğinizde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Çamur banyosundan sonra tekrar teknemize binip dönüş yoluna geçiyoruz. Yol üzerinde Göcek'te 1 saatlik serbest zamanımız oluyor. Bu serbest zamanda alışveriş yapıp limanda güzel vakitler geçirebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımızın ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam 22:00 civarı Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turumuza görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.1 Gün:


1 Gün:


1 Gün:


DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  İptal Şartları

  PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

  Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

  Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

  Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

   Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

  Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

  EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

  Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

  Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

  https://lisinyatur.com/dalyan-tekne-turu
  Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti.
  Yayla Mahallesi Remzi Güven Caddesi No:75/A Manavgat/Antalya
  0242 743 33 44


  Bu çıktı 14.06.2024 22:44 tarihinde verilmiştir. Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.