Bozcaada, Ayvalık, Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Çeşme, Alaçatı Tur Programı

 Bozcaada  Ayvalık  Cunda Adası   Şeytan Sofrası  Çeşme  Alaçatı 

 Ege'nin 4 mevsim güzel cennet köşelerine unutulmaz bir yolculuk 

 24-26 Haziran turunda Güre Termal Hotel'de konaklama yapılacaktır. 

 Termal Havuz – Hamam - Sauna 

- Tarihler -

12 Ağustos - 14 Ağustos

 2 Gece / 2 Gün 

Kişi Başı

 1299 

 Feribot Ücretleri Dahildir 

 Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

 ARAÇ TİPİ MİSAFİR SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. 

Bu program size uymadıysa benzer programı incelemek için tıklayınız...

Kalkış Yerleri: Antalya Serik Manavgat Alanya
PROGRAM
1 Gün: Gece yolculuğuyla turumuza başlıyoruz.

Tur günü akşamı Alanya - 19:00, Manavgat - 20:00, Antalya - 21:00 civarı siz değerli misafirlerimizi önceden verilen saat ve noktalardan alarak gece yolculuğuyla turumuza başlıyoruz. 2 Gün: BOZCAADA

Sabahın ilk ışıklarıyla turumuza başlıyoruz. EZİNE GEYİKLİ YÜKYERİ feribot iskelesinden, Mitolojik efsanelerde, adı sıkça geçen BOZCAADA’ ya geçiyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan KALE turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, hem ada ile ilgili, hem de kale ile ilgili, bilgilerimizi aldıktan sonra,  buranın meşhur ŞARAP’ larından alışverişler yapıyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini BOZCAADA LİMANI’ nda veya Bozcaada’nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler.. Ayrıca, Bozcaada’nın yine meşhur domates reçelinden almayı unutmayın!!! Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı BOZCAADA’ da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, Kültürlerin kaynaştığı RUM MİMARİSİ EVLERİ, TARİHİ KİLİSESİ’ ni görüyoruz ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızla da, minibüslerle BOZCAADA’ nın (ekstra) Plajlarını,  Koylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz.. BOZCAADA’ nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek. Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyoruz ve tekrar GEYİKLİ LİMANI’ na dönerek, aracımıza binerek konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

Adramis Termal Hotel
Otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahildir. 
Otelde dileyen misafirlerimiz havuz, hamam ve spa bölümlerini kullanabilirler. 3 Gün: AYVALIK - CUNDA ADASI -ŞEYTAN SONRASI - ÇEŞME - ALAÇATI

Sabah otelde alacağımız kahvaltının sonrasında lk durağımız Ayvalık Cunda Adası Deniz kenarında Ada’nın en meşhur tarihi mekanlarından biri olan ve adeta adanın simgesi olan Taşkahve‘de çaylarımızı yudumluyoruz. Şeytan Sofrasına geliyor ve rehberimizin anlatımlarının ardından fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Çeşme'ye varıyoruz. 505 yıllık tarihe meydan okuyan sağlamlığı, mimari yapısı ve medeniyetlerin izlerini taşıyan müzesi ile Çeşme’de mutlaka görülmesi gereken değerlerinden biri olan Çeşme Kalesini rehber eşliğinde geziyoruz. Ardından rehberimiz tarafından sizlere serbest zaman veriliyor. Daha sonra Çeşme'nin sembollerinden olan Balıklı Evi görüyoruz. Serbest zaman sonrası buluşup aracımızla Alaçatı' ya geçiyoruz. Ege'nin incisi sörf cenneti Alaçatı'da bizi daracık çiçeklerle süslü Arnavut kaldırımlı sokaklar karşılıyor. Alaçatı'da öğlen yemeğimizi serbest olarak alıyoruz. Alaçatı'nın meşhur kumrusunu denemenizi tavsiye ederiz. Daha sonra Rengarenk Alaçatı Evleri'nin sokaklarında fotoğraf çekerek dolaşıyoruz. Alışveriş ve dinlenme için verilen serbest zamanın ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ANTALYA İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ
ÖZDİLEK 21:00
SİYAH BİNA 20:55
İL JANDARMA 20:45
5 M MİGROS 20:40
İL SAĞLIK 20:35
100.YIL SAMANYOLU PASTAHANESİ 20:25
MARK ANTALYA 20:20
MEVLANA BP 20:15
MEYDAN PTT 20:10
AKSU PINARLI 20:00

SERİK İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ
SERİK GENPA KAVŞAGI 19:30
SERİK ÖGRETMEN EVİ 19:35

MANAVGAT İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ
SİDE TOTAL KAVŞAGI 19:00
İBRAHİM SÖZEN 18:55
İMAM HATİP 18:50

ALANYA İÇİN DURAKLARIMIZ VE HAREKET SAATLERİ
AVSALLAR IŞIKLAR 18:20
KONAKLI IŞIKLAR 18:10
OTOĞAR KAVŞAGI MEZARLIK ÖNÜ 18:00
HAL KAVŞAGI MADAM COCO KARŞISI 17:55
BAŞKENT HASTAHANESİ 17:50
SÜVARİ MAGAZASI 17:45
ALANYUM 17:35ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
 • Alanyum (20:00)
 • 25 Metrelik Yol Süvari Magazası (20:05)
 • 25 Metrelik Yol Üzeri (20:05)
 • Alanya Başkent Hastahanesi (20:10)
 • Alanya Hal Kavşagı Madam Coco (20:15)
 • Alanya Otogar Kavşağı (20:20)
 • Konaklı Işıklar (20:30)
 • Avsallar Işıklar (20:40)
 • Manavgat İmam Hatip Kavşağı (21:10)
 • Manavgat İbrahim Sözen Gençlik Merkezi (21:15)
 • Side Total Kavşağı (21:20)
 • Serik Genpa Kavşağı (21:50)
 • 5M Migros (21:55)
 • Serik Öğretmen Evi (21:55)
 • Aksu (22:15)
 • Meydan PTT (22:25)
 • Mevlana BP (22:30)
 • Mark Antalya (22:35)
 • 100. Yıl Samanyolu Pastanesi (22:40)
 • İl Sağlık (22:50)
 • Adliye Önü (23:00)
 • Çallı Meydan Tıp Hastahanesi (23:05)
 • Kepez Belediyesi Siyah Bina (23:10)
 • Özdilek (23:15)
Notlar

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

https://lisinyatur.com/bozcaada-cundaadasi-cesme-alacati
Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti.
Yukarı Hisar Mahallesi, Antalya Caddesi, Sever İş Hanı, No:48, Kat:3, D:14 Manavgat/Antalya
0242 743 33 44


Bu çıktı 25.09.2022 12:19 tarihinde verilmiştir. Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.