Çanakkale Bozcaada Turu Tur Programı

 ÇANAKKALE BOZCAADA TURU 

 AYVALIK - CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFRASI 

Bozcaada, Kaz Dağları, Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Çanakkale Saat Kulesi, Aynalı Çarşı, Eceabat, Kilitbahir Kalesi, Namazğah Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı, Mecidiye Tabyası, Çanakkale Şehitlik Abidesi Seddül Bahir, Ertuğrul Tabyası, Ezineli Yahya Çavuş, Mehmetçiğe Saygı Anıtı Kanlı Sırt Yazıtı, Anzak Lone Pıne Anıtı, Arıburnu Anzak Köyü, 57.Alay Şehitliği Gezisi, Conkbayırı 

ÇANAKKALE BÖLGESİNDEKİ EN LÜKS 
 5 YILDIZLI OTELDE KONAKLAMA AYRICALIĞI 

5* KOLİN HOTEL ÇANAKKALE

Açık ve Kapalı Havuz & Hamam & Sauna 

(Çanakkale'de Konaklama Farkıyla)
TÜM FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ DAHİL !

  Otel'de Alınan Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil  

---------------------------------

Kişi Başı - 575₺

   TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI   

 Bu program size uymadıysa diğer programa BURDAN  bakabilirsiniz. 

Kalkış Yerleri: Antalya Serik Manavgat Alanya
PROGRAM
1 Gün:

Siz değerli misafirlerimize önceden verilen saat ve güzergahlardan alarak turumuza gece yolculuğuyla başlıyoruz.2 Gün:

Sabah saatlerinde yol güzergahında alacağımız kahvaltımızın ardından Ayvalık'ta bulunan Şeytan Sofrasına geliyor ve rehberimizin anlatımlarının ardından fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Cunda Adası'na gidiyoruz. Deniz kenarında Ada’nın en meşhur tarihi mekanlarından biri olan ve adeta adanın simgesi olan Taşkahve‘de çaylarımızı yudumluyoruz. Daha sonra Edremit Kaz Dağları üzeri EZİNE GEYİKLİ YÜKYERİ feribot iskelesinden, Mitolojik efsanelerde, adı sıkça geçen BOZCAADA’ ya geçiyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan KALE turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, hem ada ile ilgili, hem de kale ile ilgili, bilgilerimizi aldıktan sonra,  buranın meşhur ŞARAP’ larından alışverişler yapıyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini BOZCAADA LİMANI’ nda veya Bozcaada’nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler.. Ayrıca, Bozcaada’nın yine meşhur domates reçelinden almayı unutmayın!!! Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı BOZCAADA’ da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, Kültürlerin kaynaştığı RUM MİMARİSİ EVLERİ, TARİHİ KİLİSESİ’ ni görüyoruz ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızla da, minibüslerle BOZCAADA’ nın (ekstra) Plajlarını,  Koylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz.. BOZCAADA’ nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek. Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyoruz ve tekrar GEYİKLİ LİMANI’ na dönerek, ÇANAKKALE’ ye hareket ediyoruz. Merkez’de bulunan otelimizin avantajıyla, ÇANAKKALE SAAT KULESİ’ ni ve AYNALI ÇARŞI’ yı gezerek, 5*KOLİN OTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.3 Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, ÇANAKKALE’ den feribotla, ECEABAT’ a ulaşıyoruz. 1.Dünya Savaşı’nın en önemli zaferleri arasında yer alan, ÇANAKALE Muharebelerinin yaşandığı topraklarda, KİLİTBAHİR KALESİ, NAMAZGÂH TABYASI’ nı görerek, SEYİT ONBAŞI ANITI, MECİDİYE TABYASI’ nı geziyoruz. Lisinya Tur ile bir sonraki durağınız, ŞAHİNDERE  ŞEHİTLİĞİ, SARGI YERİ ŞEHİTLİĞİ ve Çanakkale savaşlarında, şehitlerimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER ABİDESİ olacak… Devamında,SEDDÜL BAHİR, ERTUĞRUL TABYASI, EZİNELİ YAHYA ÇAVUŞ ve arkadaşları için yapılmış olan ŞEHİTLİK ve ANITI, ERTUĞRUL KOYU ziyaretlerimizden sonra,  ALÇITEPE KÖYÜ’ nde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında, MEHMETÇİĞE SAYGI ANITI, KANLI SIRT YAZITI,  ANZAK LONE PINE ANITI, ARIBURNU Yarlarını, ANZAK KOYU’ nu, 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ, KESİKDERE ŞEHİTLİĞİ, CONKBAYIRI, KEMAL YERİ görerek, gezilerimizi tamamlıyoruz. Bu anlamlı ve duygu yüklü turumuzun sonunda,ECAABAT’tan feribotla, ÇANAKKALE’ ye geçiyoruz.ÇANAKKALE SAAT KULESİ’ ni ve AYNALI ÇARŞI’ yı gezerek daha sonra, Antalya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde mesai başlamadan sizleri alınış noktalarınıza bırakıyoruzz. Bir başka turumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Aksu: 21:30
Meydan PTT: 21:45
Mevlana BP: 21:50
Mark Antalya: 21:55
100. Yıl Samanyolu Pastanesi: 22:00
İl Sağlık: 22:10
5M Migros: 22:15
Adliye önü: 22:20
Çallı Kavşağı: 22:30
Kepez Belediyesi: 22:45
Özdilek: 22:50

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi: 21:10
Genpa Kavşağı: 21:05
Sanayi Kavşağı: 21.00

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı: 20:30
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi: 20:20
İmam Hatip Kavşağı: 20:10

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum: 19:00
25 Metrelik Yol Üzeri: 19:05
Otogar Kavşağı:19:10
Konaklı Işıklar: 19:25
Avsallar Işıklar:19:40ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
 • 25 Metrelik Yol Süvari Magazası (19:05)
 • Alanya Başkent Hastahanesi (19:10)
 • Alanya Hal Kavşagı Madam Coco (19:15)
 • Kepez Belediyesi (21:15)
 • Çallı Kavşağı (21:25)
 • Özdilek (21:30)
 • Adliye Önü (21:40)
 • Akdeniz Üniversitesi Önü (21:40)
 • İl Sağlık (21:45)
 • 5M Migros (21:50)
 • 100. Yıl Samanyolu Pastanesi (21:55)
 • Mark Antalya (22:00)
 • Çallı Meydan Tıp Hastahanesi (22:05)
 • Mevlana BP (22:05)
 • Meydan PTT (22:10)
 • Aksu (22:15)
 • Alanyum (22:15)
 • 25 Metrelik Yol Üzeri (22:20)
 • Alanya Otogar Kavşağı (22:25)
 • Serik Öğretmen Evi (22:35)
 • Serik Genpa Kavşağı (22:40)
 • Konaklı Işıklar (22:45)
 • Serik Sanayi Kavşağı (22:45)
 • Avsallar Işıklar (22:55)
 • Side Total Kavşağı (23:15)
 • Manavgat İbrahim Sözen Gençlik Merkezi (23:20)
 • Manavgat İmam Hatip Kavşağı (23:30)
Notlar

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti.
ukarı Hisar Mahallesi, Antalya Caddesi, Sever İş Hanı, No:48, Kat:3, D:14 Manavgat/Antalya
0242 743 33 44


Bu çıktı 08.12.2021 00:56 tarihinde verilmiştir. Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.