Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu Uçaklı

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 2021 V.I.P. UÇAKLI DOĞU KARADENİZ ve YAYLALAR TURU 

Trabzon, Rize, Uzungöl, Çamlıhemşin, Zilkale, Palovit Şelalesi,

Şenyuva, Ayder Yaylası,

VE

 Huser Yaylası,  Sal Yaylası, Pokut Yaylası, Lustra Yaylası, Karester Yaylası, 

 BORÇKA - KARAGÖL 

 6 FARKLI YAYLA VE ÇEÇEVA HARAMTEPE ÇAY BAHÇELERİ GÖRME İMKANI 

 FIRTINA DERESİNDE RAFTİNG FARKI 

Turumuz 17 Kişi ile Sınırlıdır.

BÖLGENİN EN DONANIMLI REHBERLERİ İLE FIKRALARIYLA EĞLENCESİYLE DOP DOLU BİR KARADENİZ RÜYASI YAŞAYABİLİRSİNİZ.

BÖLGENİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE

3 GECE Y.P. KONAKLAMA 3 GECE 4 GÜN

TARİH

23 Eylül - 26 Eylül

14 - 17 EKİM

21 - 24 EKİM

28 - 31 EKİM

KAÇIRILMAYACAK  FIRSAT

3 Gece 4 Gün, Kişi Başı = 2000₺ 

 Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit İmkanı 

Bu program size uymadıysa 7 gece konaklamalı programı incelemek için Tıklayınız...

 NOT : UÇAKLI TURLARIMIZA KATILAN MİSAFİRLERİMİZİN 2 DOZ AŞISI OLMASI VE 2. AŞININ ÜZERİNDEN 15 GÜN GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR. AŞI KARTI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN İSE GİDİŞ VE DÖNÜŞTE PCR TESTİ YAPTIRMASI ZORUNLUDUR.

Tur Programı

1. Gün: Trabzon - Sürmene - Uzungöl

Tur günü sabahı sizleri belirtilen noktalardan alarak Antalya havalimanına geçiyoruz.(Ya da kendi imkanlarınızla havalimanına geliyorsunuz, havalimanında buluşuyoruz.)

Pegasus havayollarıyla 09:30'da Trabzon'a uçuyoruz. Trabzon'a indikten sonra gezimize başlıyoruz. Bizleri bekleyen aracımızla buluşarak Ayasofya Eski Kilise, Yeni Camii 'ye doğru hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımıyla Ayasofya'yı geziyoruz. Daha sonra öğlen yemeği için restaurantımıza geçiyoruz. Öğlen yemeğinden sonra gezimize devam ediyoruz. Atatürk köşkü, Telkari yapımı izleme ve alışverişi, daha sonra Trabzon üzeri Sürmene ilçesine ulaşıyoruz. Daha sonra Sürmene Bıçakları fabrika alışveriş mağazasına gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bıçak alışverişini yaptıktan sonra çay fabrikasına geçiyoruz. Çay fabrikasında horon eşliğinde bizleri karşılıyorlar ve çayın oluşumuyla ilgili genel bilgilendirme yapıldıktan sonra çay ikramlarıyla beraber dileyen misafirlerimiz çay alışverişi yapabiliyor. Daha sonra Of üzeri Uzungöl civarında bulunan Sultan Murat Yaylasındaki otelimize geçiyoruz.

Aymeydanı Hotel - (Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)

2. Gün: Uzungöl - Lustra Yaylası - Karester Yaylası - Rize - Çayeli - Çeçeva

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Uzungöl'ün üzerinde bulunan ve Uzungöl'ü yukarıdan fotoğraflayabilmek ve o eşsiz manzarayı görebilmek için Lustra Yaylasına çıkıyoruz. Rakım 2000. Burada vereceğimiz serbest zaamanın ardından dileyen misafirlerimiz yerli halkın yaptığı ballı sütlerden içme imkanı bulacaktır. Verilen serbest zamanın ardından Karester yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Rakım 2300. Buradaki serbest zamanımızda tarihi yayla evlerini görüp fotoğraflayabilirsiniz. Daha sonra dönüş için yolculuğumuza devam ediyoruz. Uzungöl'ü tepeden görerek eşsiz manzarayı fotoğraflamak için 2 adet fotoğraf molamız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz salıncaklarla sallanarak fotoğraflarını çekebilir. Daha sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Rize'nin Çayeli ilçesine geliyoruz. Burada öğlen yemeğimizi alıyoruz. ve daha sonra Çeçeva Haramtepe Meşhur çay bahçeleri arasında yolculuğumuz devam ediyor. Çeçeva köyünde çay bahçelerinde yöresel kıyafetler makas, sepet, fotoğraflarımızı çekiyoruz ve dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde konaklamak üzere Ayder bölgesinde bulunan otelimize ulaşıyoruz. (Ayder Yayla Hotelleri) Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.

3. Gün: Çamlıhemşin - Pokut Yaylası - Sal Yaylası - Ayder Yaylası - Huser Yaylası

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Fırtına deresi üzerinde bulunan Ziplane tesislerinde dileyen misafirlerimizle Ziplane aktivitesi yapıyoruz. Daha sonra Çat vadisi üzerinden yolculuğumuz devam ediyor. Pokut yaylası, Sal yaylası, Zilkale, Palovit şelalesi, Çinçiva Köyü, Sevdaluk Köprüsü daha sonra Ayder'e doğru devam ediyoruz. Ayder yaylasında Gelintülü Şelalesi fotoğraf molamızın ardından  Burada öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardınan buluşarak gün batımı için Sal yaylası fotoğraf molasının ardından Huser Yaylasına çıkıyoruz.(Bulut Denizi) Gün batımının ardından konaklamak üzere Ayder bölgesinde bulunan otelimize geçiyoruz.

Ayder Yayla Hotelleri'nde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil.

4. Gün: Çamlıhemşin - Ayder - Borçka - Karagöl - Trabzon

Sabah otelde alacağımız geç kahvaltımzın ardından Karadenizin saklı cennetlerinden biri olan Borçka - Karagöl'e doğru yola çıkıyoruz. Burada fotoğraf molamızın ve serbest zamanımızın ardından Artvin - Hopa'ya doğru hareket ediyoruz. Hopa'da alacağımız öğlen yemeğimizin ardından dönüş yoluna geçiyoruz. 17:40'da Sunexpres havayollarıyla Trabzon'dan Antalya'ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Akşam saatlerinde sizleri alınış noktlarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Duraklarımız ve Hareket Saatleri

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 04:00
25 Metrelik Yol Üzeri = 04:10
Otogar Kavşağı = 04:15
Konaklı Işıklar = 04:30
Avsallar Işıklar = 04:40

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
İmam Hatip Kavşağı = 05:10
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 05:20
Side Total Kavşağı = 05:25

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 06:00
Genpa Kavşağı = 06:05
Öğretmen Evi = 06:10

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 06:30
Meydan PTT = 05:00
Mevlana BP = 05:05
Mark Antalya = 05:10
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 05:15
İl Sağlık = 05:20
5M Migros = 05:25
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 05:30
Çallı Kavşağı = 05:35
Kepez Belediyesi = 05:40
Özdilek = 05:45

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Gidiş dönüş Antalya-Trabzon uçak bileti
  • 3 gece otel konaklaması
  • Otellerde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
  • Rehberlik hizmeti
  • Seyahat sigortası
  • Belirtilen tüm yayla turları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • İlk günkü sabah kahvaltısı
  • Öğlen yemekleri
  • Kişisel harcamalar​

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
23.09.20212.000,00 TL2.400,00 TL 2.000,00 TL-Taksitler »
14.10.20212.000,00 TL2.400,00 TL 2.000,00 TL-Taksitler »
21.10.20212.000,00 TL2.400,00 TL 2.000,00 TL-Taksitler »
28.10.20212.000,00 TL2.400,00 TL 2.000,00 TL-Taksitler »

Yorumlar


Antalya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu Uçaklı Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
Tur Hareket Tarihleri: 23 Eylül • 14, 21, 28 Ekim

İptal Şartları

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                                

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı tur iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine tur için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur ’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi pandemi sürecinde verilen iptal iade yeni sürecinden dolayı 64 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade politikalarımız gereği rezervasyon sözleşmenizi ve para makbuzunuzu yanınızda bulundurunuz.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler altmış dört (64) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iade yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

Kredi kartına Lisinya Tur tarafından iade edilen ödemeniz bankanıza bağlı olarak 7 ila 14 iş günü içerisinde hesabınıza geri iade olunur ve yine kullandığınız bankaya göre bu süreç değişmektedir.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, E- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

GENEL ŞARTLAR

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda lisinyatur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı lisinyatur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  lisinyatur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.