Vizesiz Sharm el-Sheikh Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 VİZESİZ ŞARM EL-ŞEYH TURU 

Mısır’ın Sina Yarımadası’nın güneyinde yer alan bir turizm cenneti

Çölün ortasında muhteşem doğası, deniz canlısı çeşitliliği ve güneşiyle doğaseverlere kucak açan turizm kenti, Kızıl Deniz’in incisi Şarm El Şeyh turu Lisinya Tur'da


 4* DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort 

 4 GECE KONAKLAMA 


 ANTALYA / ŞARM EL-ŞEYH / ANTALYA 
 AKTARMASIZ (DİREKT) UÇUŞ İMKANI 


DENİZE SIFIR HERŞEY DAHİL KONAKLAMA İMKANIYLA

TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE GEZİSİ

CAM DİPLİ DENİZALTI GEZİSİ

ATV SAFARİ VE YEMEKLİ BEDEVİ GECESİ


  !!! FIRSATI KAÇIRMAYIN !!! 

TARİHLER

11 Kasım Cumartesi | 15 Kasım Çarşamba (Ara Tatilde)


 4 GECE | 5 GÜN 
 KİŞİ BAŞI 

 599$ 

'DAN BAŞLAYAN FİYATLAR

 TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI 
BU PROGRAM SİZE UYMADIYSA KOSOVALI BÜYÜK BALKAN TURUNA  BURADAN  BAKABİLİRSİNİZ.
TÜM TURLARIMIZ DA KADEMELİ FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ UYGULANABİLMEKTEDİR.
KADEMELİ KONTENJAN DOLDUKÇA FİYATLAR ARTIŞ GÖSTEREBİLİR.


 ÖNEMLİ 
1- Yurt dışı giriş çıkışlarında Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile giriş yapılan ülkelerde yeni tip çipli kimlik kartı olmak zorundadır ve tüm yaş gruplarındaki kişilerin kimliklerinde resim olması zorunludur (çoçuk-bebek dahil)

2- Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından küçük misafirlerimizin yurt dışına seyahat edebilmesi için yasal vasilerinin her ikisi yanında değilse her ikisinden'de, eğer yanında annesi var ise babasından babası yanındaysa annesinden noter onaylı tebliğ/muvafakatname alması zorunludur. Aksi takdirde çıkış işlemi yapamaz.

3- Yurt dışı giriş çıkışlarında pasoport ile giriş yapılan ülkelerde de pasoportlarda ve kimliklerde resim olması önem arz etmektedir çocuklar dahil.

​4- Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

Not: Pasaportunuzun, tur dönüş gününden itibaren yasal olarak 6 ay geçerliliği bulunmak zorundadır.

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - SHARM EL SHEIKH

Antalya içindeki (Antalya-Alanya-Serik-Manavgat) ve çevresinden gelecek misafirlerimizi önceden belirtilen duraklarımızdan teyitleşilen saatlerde alarak Antalya Havalimanına geçiyoruz. Antalya içinden ya da il dışından tura katılacak dileyen misafirlerimiz kendi imkanları ile havalimanına gelebilirler. Rehberimizin kontrolünde check-in ve bagaj işlemlerimizin ardından Sunexpress Hava Yolları ile saat 17:45’de Aktarmasız (Direk) uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve yerel saat 19:45‘te Şarm El Şeyh havalimanına iniyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra Kızıldeniz'e sıfır konumda herşey dahil otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir.

 Konaklama : 4* DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort 

2. Gün: RAS MOHAMMED TEKNE GEZİSİ TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ - AKŞAM ŞEHİR TURU

Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle extra olarak düzenlenecek Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından tekne gezisi için Ras Mohammed Milli Parkı'na gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise otelde vakit geçirebilirler. Süveyş Körfezi ve Akabe Körfezi’nin buluştuğu ve Sina Çölü ile Kızıldeniz mercan resiflerinin bir araya geldiği bölgede bulunan Ras Muhammed Milli Parkı'nda yapacağımız tekne turunda nefes kesici manzaralarla karşılaşacaksınız. 250’den fazla mercan türüne ev sahipliği yapan milli parkta binin üzerinde endemik balık yaşıyor. İçinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisiyle muhteşem bir gün sizi bekliyor. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca "White Island" olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ras Mohammed turundan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğinden sonra rehberimizin belirlediği saatte buluşup akşam şehir turu yapılacaktır.

 Konaklama : 4* DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort 

3. Gün: CAM DİPLİ DENİZALTI GEZİSİ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle extra olarak düzenlenecek dünyanın en renkli ve en güzel sualtı yaşamına sahip denizlerinden birisi olan Kızıldeniz'in hazinelerini tabanı camdan yapılmış bir tekneden izlemek için denizaltı gezisine katılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise otelde vakit geçirebilirler. Denizaltı gezisi yaklaşık bir saat sürüyor. Bu zaman zarfında dipteki renkli balıkları ve mercan resiflerini canlı canlı görüp bu farklı dünyada muhteşem zaman geçireceksiniz. Rengarenk balıkları ve mercan resiflerini görebileceğiniz seçkin tekne gezilerinden biri olarak kabul edilen bu gezi, ailelerin ve dostların harika bir gün geçirmesini sağlıyor. Daha sonra otele dönüyoruz. Herşey Dahil otelimizin imkanlarından faydalanabilir ya da serbest zamanınızda şehri gezebilirsiniz.

 Konaklama : 4* DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort 

4. Gün: ATV SAFARİ - BEDEVİ GECESİ YEMEKLİ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle extra olarak rehberimizin refakatiyle düzenlenecek tam günlük öğle yemekli dahab turu veya çölde ATV/Buggy-Motosafari ve Çölde Akşam Yemekli Bedevi Gecesi Turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise otelde vakit geçirebilirler. Yeterli kapasiteye ulaştığımızda dileyen misafirlerimizle düzenlenecek 8 saatlik bir yolculukla Gizemli Mısır Piramitleri turu yapılacaktır. Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce vize alınmalıdır. Kişi sayımız belli olduktan sonra Kahire turu yapacağız. Giza Piramitleri, gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceğiz.

 Konaklama : 4* DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort 

5. Gün: ŞEHİR TURU - ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN - ANTALYA

Kahvaltımızı otelde aldıktan sonra öğlen saatlerinde odalarımızı boşaltıyoruz. Lobide buluşup güzel bir şehir turu yapıyoruz. Şehir de alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Buradan sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Havalimanına geçiyoruz. Pasaport kontrol ve check-in işlemlerimizin ardından saat 21:30‘da Sunexpress Hava Yolları ile uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere uçağımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Keyifli bir seyahatin ardından yerel saat ile 20:45'te  Antalya uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve yerel saat 23:00'da Antalya Hava Limanı’na varıyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki Lisinya Tur organizasyoonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Sunexpress Havayolları ile ANTALYA-ŞARM EL-ŞEYH-ANTALYA GİDİŞ-DÖNÜŞ Aktarmasız (direkt) Uçak biletleri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Şehir Turları Araç Hizmetleri
 • Tüm Şehir giriş, Turist Konaklama ve Hava Limanı Vergileri
 • DoubleTree by Hilton Sharm El Sheikh - Sharks Bay Resort, 4 gece herşey dahil konaklama
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Bölgede alınması zorunlu Lokal Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu 
 • Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler 
 • Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gerekmektedir.
 • Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız Havalimanında 25 $'a Mısır Vizesi almanız gerekmektedir.
 • Tam gün öğle yemekli Ras Mohammed tekne gezisi - 45$
 • Cam dipli denizaltı gezisi - 40$
 • Atv safari ve yemekli bedevi gecesi - 45$
 • ATV Safari - 25$
 • Şehir Turu - 25$
 • Kahire Piramitler Turu - 125$
 • Kişisel Harcamalar

Fiyatlar

Yorumlar


Vizesiz Sharm el-Sheikh Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Alanya - Manavgat - Serik
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.