Tazı Kanyonu

 TAZI KANYONU TURU 

 Tazı Kanyonu'nun eşsiz manzarası keşifseverleri çağırıyor. 

 TAZI KANYONU - ADAM KAYALAR - SELGE ANTİK KENTİ 

- Tarihler -

-------------------------------------------

Günübirlik

 Kişi Başı

 Öğlen Yemeği Dahil 

 ---₺ 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

 Bu program size uymadıysa Altınbeşik Mağarası turuna  BURADAN  bakabilirsiniz. 

Tur Programı

Sabah sizlere verilen saatlerde duraklarınızdan alarak Beşkonak Köprülü Kanyona doğru yola çıkıyoruz. Araç içerisinde simit çay olarak kahvaltımızı alıyoruz. Ardından turumuz başlıyor...

 • Tazı Kanyonu fotoğraf molası ve serbest zaman
 • Selge Antik Kenti serbest zaman
 • Adam Kayalar fotoğraf molası ve doğa yürüyüşü
 • Köprülü Kanyon ve Büğrüm Köprü fotoğraf molası
 • Köprülü Kanyon öğle yemeği 
 • Akşam üzerine doğru dönüş yoluna geçiyoruz.

Beşkonak bölgesinde görselliği ile dikkatleri üzerine çeken  adam kayalar, tazı kanyonu, Köprülü Kanyon gibi tarih ve doğa’yla iç içe akarsular eşliğinde muhteşem fotoğraflarda yer alacağımız unutulmaz anılar sizleri bekliyor.

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 07:00
25 Metrelik Yol Üzeri = 07:10
Otogar Kavşağı = 07:15
Konaklı Işıklar = 07:30
Avsallar Işıklar = 07:40

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
Remzi Güven Caddesi LİSİNYA TUR OFİSİ = 08:10
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 08:20
Side Total Kavşağı = 08:25

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 08:40
Genpa Kavşağı = 08:35
Öğretmen Evi = 08:30

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 08:10
Meydan PTT = 08:00
Mevlana BP = 07:55
Mark Antalya = 07:50
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 07:45
İl Sağlık = 07:40
5M Migros = 07:35
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 07:30
Özdilek = 07:25
Çallı Kavşağı = 07:20
Kepez Belediyesi = 07:15

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Seyahat Sigortası
 • Rehberlik Hizmeti
 • Öğlen Yemeği
 • Çay İkramı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar

Yorumlar

Melih esgin
Cok sicak bir ortamda eglenceli bol gezmeli dolu dolu bir tur yasadik.Bize eslik eden osman beye teşekkür ederim.
05.05.2022

Tazı Kanyonu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya Serik Manavgat Alanya
Tur Hareket Tarihleri: Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın - TARIHLER

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

EFSANE MANZARASIYLA TAZI KANYONU TURİST AKININA UĞRUYOR

Köprülü Kanyon’un sırt yamaçlarında kalan Tazı Kanyonu sonradan keşfedilmesine rağmen her yıl turist akınına uğruyor. 250 metrelik dik uçurumda fotoğraf çektirmek isteyenler sıraya giriyor. Her yıl baharın gelmesiyle ziyaretçi ağırlamaya başlayan Tazı Kanyon’u tatilci ve turistlerin gözde mekanı haline geldi. Biz de Lisinya Tur olarak Tazı Kanyonu’na Antalya ve çevresinden gerçekleştirdiğimiz turlarla sayısız misafiri bu muhteşem manzarayla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. 2022 yılında yine aynı şekilde web sitemiz üzerinden Tazı Kanyonu Turu | Günübirlik | Lisinya Tur turlarımıza katılım sağlayabilir bu efsane manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

 • Tazı Kanyonu nerede?
 • Tazı Kanyonu ne zaman keşfedildi?
 • Tazı Kanyonuna nasıl gidilir?
 • Tazı Kanyonu ücretli mi?

Tazı kanyonu nerede?

Bir diğer adı Bilgelik Vadisi olan Tazı Kanyonu Antalya'nın Manavgat ilçesi, Beşkonak Mahallesi, Gaziler köyü içerisinde yer alan bir kanyon vadidir. Köprülü Kanyon Milli Parkı sınırları içerisinde bulunan Tazı Kanyonu, Köprüçay Akarsuyunun vadiyi aşındırması ile oluşmuştur. Kanyonun oluşumunun buzul çağına dayandığı tahmin edilmektedir. Buz kütlelerinin birbirinden ayrılarak erimesi ve büyük bir enerji ile erozyon yaratarak vadilere kendini salması sonucunda, kireçli olmayan bölgelerde kalker kayalarının içlerini oyarak oluşmuştur.

Tazı kanyonu ne zaman keşfedildi?

Tazı Kanyonu bölge halkı tarafından uzun zamandır bilinse de gezginler tarafından 3-4 sene önce keşfedilmiş, son yıllarda da oldukça popüler gezi rotalarından biri haline gelmiştir. Kanyonun uzunluğu 4 km, genişliği 30-50 m, kenar yüksekliği ise 300-400 metredir.

Tazı kanyonu’na nasıl gidilir?

Tazı Kanyonu ile Antalya merkez arası 105 km'dir. Antalya çıkışlı turlar ile Tazı Kanyonu turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Manavgat, Serik, Antalya Merkez ve Alanya’daki duraklarımızdan alınıp, Vadiye ulaşmak için önce Manavgat ve Serik ilçe sınırları içerisinde yer alan Köprülü Kanyon Milli Parkına geliyoruz. Buradan da geze geze Tazı Kanyonu’na geçiyoruz ve muhteşem manzara işte ayağınızın altında.

Tazı kanyonu ücretli mi?

Antalya Çıkışlı Turlar kapsamında gerçekleştirdiğimiz Tazı Kanyonu Turu gidiş dönüş ulaşım, araç içi ikramlar, seyahat sigortası, rehberlik hizmeti, öğlen yemeği ve çay kahve ikramlarımız eşliğinde toplam ücreti 2022 yılının ilk aylarında 175₺ olarak belirlenmiş ve hizmetinize sunulmuştur. Tur programımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ya da rezervasyon yaptırmak isterseniz web sayfamız https://lisinyatur.com/ üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doyumsuz manzarasıyla Tazı Kanyonu Turu sizleri bekliyor.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.